Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Провайдер цифрового ефірного телебачення заперечив дані “Інтера” про проблеми з цифровим покриттям у Хмельницькій області

23.07.2018 14:10 Текст:  Т+   T-  

 

 
За даними «Зеонбуду», із 299 проблемних, з точки зору «Інтера», населених пунктів у 143 містах (у тому 12 населених пунктах Хмельниччини) цифрова мережа DVB-T2 «має якісне покриття, яке відповідає всім вимогам відповідних стандартів». Водночас у 91 місті, за даними провайдера, сам телеканал «Інтер» не має взагалі покриття або воно займає незначний відсоток території.

 Про це повідомляє “Детектор медіа”.

«Зеонбуд» заявляє, що технічна служба телеканалу «Інтер» не має професійного обладнання для радіочастотного планування та професійних приладів для вимірювання сигналу цифрового телебачення у стандарті DVB-T2, тоді як технічна служба «Зеонбуду» має таке обладнання.
На думку «Зеонбуду», інформація від топ-менеджерів «Інтера» «пов’язана з намаганням затримати перехід України до цифрового телебачення, в якому топ-менеджери “Інтера” вбачають загрозу своїй конкурентній перевазі за рахунок покриття аналогової мережі».
«Зеонбуд» заявляє, що надавав «Інтеру» повний аналіз покриття в цих 299 містах навесні 2017 року. «Але, в процесі палкої дискусії між провідними каналами щодо термінів відключення аналогового телебачення, питання покриття цифрової мережі набуло “політичного” характеру і використовується окремими телеканалами як інструмент шантажу владних інституцій», – йдеться в прес-релізі провайдера.
«Зеонбуд» наводить приклад вимірювання рівня покриття цифровим ефірним телебаченням у Волинській області, яке проводив «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) на замовлення телеканалів «Інтер» і «1+1». «Зеонбуд» заявляє, що результати вимірювань не були надані громадськості, а замовники заборонили УДЦР надавати їх навіть Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, тому що дослідження нібито виявило, що покриття на Волині становить понад 95%, як декларував «Зеонбуд». Нагадаємо, що на конференції MIT Kyiv у травні 2018 року директор юридичного департаменту «Медіа Групи Україна» Євген Буцан повідомив, що натурні випробування виявили відхилення 10% від розрахункового покриття (95%).
«Зеонбуд» заявляє, що пропонував провести публічні обговорення отриманих результатів вимірювань у Волинській області, але пропозиція залишилася без відповіді. Нагадаємо, що «Зеонбуд» наперед погрожував УДЦР судом за ці дослідження, коли стало відомо про їх проведення у 2017 році.
«ТОВ “Зеонбуд” у 2017 році в черговий раз заявило про те, що цифрова мережа Т2 має більше покриття, ніж будь-яка аналогова мережа в країні, і запропонувало телеканалам, які вважають таку інформацію недостовірною, залучити провідних світових фахівців з радіочастотного планування. У разі, якщо аналогова мережа буде більшою, ніж цифрова Т2, то ТОВ “Зеонбуд”компенсує всі витрати такої телекомпанії. Минув уже рік, а претендентів так і не виявилось», – йдеться в прес-релізі.
За даними «Зеонбуду», «Інтер», який має третю за розміром покриття в країні аналогову мережу (це колишня мережа УТ-3), має проблеми з прийомом сигналу в 13 423 населених пунктах, у яких проживає 8 523 355 осіб.
«Навіть якщо телеглядачі додатково застосують потужні підсилювачі сигналу, то проблемними все одно залишаються 5 272 населених пунктів з 3 433 634 телеглядачів», – йдеться в прес-релізі.https://ngp-ua.info/
Опубликовано : 23.07.2018 14:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів