Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Восьмой год подряд в Киеве состоится фестиваль йоги «VEDALIFE».

24.07.2018 14:30 Текст:  Т+   T-  

 В 2018 году фестиваль пройдёт с 25 по 29 июля в парке Муромец (Парк Дружбы Народов) и (по опыту предыдущих фестивалей VEDALIFE) соберёт до 35,000 гостей.

 Традиционно фестиваль будет иметь насыщенную программу: две сцены, четыре лектория, veg фуд корт, ярмарка и бьюти-зона, арт-пространство, зоны для проведения мастер-классов и занятий йогой, спортивная и пляжные зоны.

 
Фестиваль представляет самые разные направления йоги: будхи, хатха, раджа, аенгара, флай, 23 и бхакти, а также на фестивале будут мастер-классы по восточным единоборствам, цигун, астрологии, фэн-шуй и многое другое. Специально для участия в фестивале приедут спикеры более чем из 15 стран, в том числе: Украина, США, Великобритания, США, Китай, Таиланд, Бразилия, Индия и др.
При этом большенство лекций, мастер классов и даже личных консультаций будут проводиться совершенно бесплатно!
 
Как и всегда, вход на фестиваль бесплатный. Однако для того чтобы организаторы могли планировать загруженность локаций, гостям фестиваля требуется заранее пройти бесплатную регистрацию на сайте фестиваля - www.vedalife.camp.
 
Также, так как фестиваль бесплатен для аудитории, каждый желающий может поддержать проект с помощью акции Спильнокшт (crowdfunding) на платформе ВЕЛИКАIДЕЯ:
 
ІСТОРІЯ
 Восьмий рік поспіль у Києві, з 25 по 29 липня 2018, у парку "Муромець" (парк "Дружби Народів"), пройде фестиваль йоги VEDALIFE!
Існує велика кількість типів йоги: гьяна, карма, бхакті, а також хатха, аштанга, аенгара, 23, будха.
Крім інших практик, на фестивалі ви зможете позайматися флай-йогою!
Коли вони зустрічаються на одному майданчику – це «VEDALIFE»!
Йога - це оздоровча практика, яка набуває популярності у всьому світі. Однак робота над своїм тілом - це лише частина практики йоги. На фестивалі VEDALIFE ви зможете безкоштовно займатися різними видами йоги та вибрити оптимальну практику для вас, i не тільки оздоровити своє тіло, але й дух. Дізнатися про більш глибинний, духовний сенс йоги.
На фестивалі VEDALIFE древні знання зустрічаються зі стилем життя нового століття. Відбувається це на килимках для йоги, в діджитал-арті, в коміксах і кіно, на музичній сцені та в карнавалах в центрі столиці.
Принцип фестивалю: «Віддавати вище, ніж брати»: тут пригощають кожного відвідувача, а гості можуть дарувати один одному подарунки. Вхід вільний, а більшість подій безкоштовні.

КОЖНОГО ДНЯ НА ФЕСТИВАЛI з 25 по 29 липня 2018:
- Зустрічі з духовними вчителями, майстрами йоги, мандрівниками, письменниками, експертами в сферах здорового життя, саморозвитку, екології.
Безкоштовна йога для дорослих і дітей.
Здорова їжа: лекції, майстер-класи, вегетаріанський фудкорт.
Воркшопи і лекції: музика, кулінарія, аюрведа, астрологія, психологія, екологія, фізичні та ментальні практики, ремесла, мистецтва.
Сферичний планетарій: Всесвіт очима древніх мудреців і цифрових геніїв. Фільми в форматі «кіно 360» (фулдом) або 3D без окулярів.
Свята і традиції різних культур, концерти, ярмарки, виставки, дитячий майданчик, квести і розваги для всієї родини.
А також: українські та зарубіжні експерти у сферах здорового життя, саморозвитку, екології, східних єдиноборств та інше.

Щорічно цей фестиваль збирає понад 15 000, а в 2018 році ми очікуємо до 32 000 осіб.
Традиційно програма фестивалю буде дуже насиченою!
Кілька сцен - концерти, драйв і медитація на одній сцені: SunSay, Shanti People, Катя Chilly, Анатолій Гернаденко: Ханг-мелодист №1 в Україні, Jiv Jago: мандрівні виконавці сакральної музики Індії.
Безкоштовні лекції з індійської філософії, майстер класи східних єдиноборств і йога від спеціальних гостей, які приїдуть більш ніж з 15 країн світу і будуть ділитися своєю майстерністю з вами, а також: фуд-корт вегетаріанської, веганскої і сироедческой їжі, ярмарок, дитячий майданчик і пляж.
Більш того! VEDALIFE – це не тільки йога, музика і філософія. Крім іншого – це ще й арт-майданчик.
У цьому році ви зможете побачити, як цілі стіни будуть розписуватися графіті; відвідати фотовиставки просто неба; фото-зони.
Якщо ви художник, скульптор, або фотограф, ми запрошуємо вас до участі – поділися своїм талантом!

VEDALIFE створюється для тих, хто розуміє, що в сірих буднях повсякденності дуже легко загубитися і забути про найголовніше.
Ми прагнемо об'єднатися навколо вищих цінностей: щирість, віра і вірність, відданість та любов, самовідданість і прагнення ділитися, віддавати.
Одвічні цінності, як математика – не мають національного, гендерного, або соціального статусу.
VEDALIFE – це розвага, свято, яке має духовний сенс!
Тому в програмі фестивалю щорічно займає почесне місце Холі – свято фарб, давня індійська, ведична традиція з глибоким філософським змістом!
А також! Театральні вистави за мотивами старовиніх ведичних епосів: «Шрімад-Бхагават», «Махабхарата», та ін.
Тонни безкоштовних вегетаріанських і веганських частувань!
І, звичайно ж, дитячий майданчик!
Запрошуємо! Приходьте, беріть участь, веселіться, насолоджуйтесь духовним натхненням. Така концепція свята VEDALIFE.

Традиційно фестиваль будується руками волонтерів, кожен привносить частинку себе. Таким чином є ідея що нас об'єднує, і в 2018-му році символ єдності – кулон VEDALIFE. Кулони доступні в різних кольорах!
За попередньою реєстрацією вхід на фестиваль є безкоштовним. Тому ми запрошуємо всіх небайдужих до нашої справи, підтримайте наш фестиваль!
Реєструйтеся на сайті: www.vedalife.camp. І будьте щасливі!

 
СТАТТI БЮДЖЕТУ
Починаючи з 2011 року VEDALIFE проводиться на кошти волонтерів і друзів фестивалю. В цьому році ми хотіли б запропонувати всім бажаючим брати участь у створенні фестивалю.
Природньо, ми розуміємо, що навряд чи зможемо покрити всі витрати фестивалю даною акцією, але чим більше коштів ми зберемо, тим більше ми зможемо зробити!
У тому числі ми б хотіли відкрити додаткову сцену, привести більше унікальних майстрів і спікерів, запросити більше знаменитих музикантів, яким для виступу необхідно надати обладнання що потребує чималих коштів.
Чим більше ви допоможете нам, тим більше ми зможемо зробити для вас!

В першу чергу ми хочемо зібрати кошти на розміщення і харчування основних спікерів і волонтерів фестивалю - 89,000 грн.
Однак ми сподіваємося, що нам вдасться зібрати навіть більше коштів. Тоді ми зможемо зробити наш фестиваль ще масштабніше! Нижче наводимо ряд витрат, які на нас чекають.

Ось деякі статті витрат фестивалю 2018 року:
Виготовлення партії фірмових сувенірів фестивалю - кулони, еко-сумки, гуртки і футболки та ін: від 29,000 грн.
Авіаквитки для майстрів йоги та східних єдиноборств з 16 країн світу, в тому числі з США, Великобританії, Китаю, Таїланду, Австралії, Бразилії, Мексики та інших країн: 416,500 грн.
Територія фестивалю, в тому числі: біотуалети, охорона, мед.пункт: 91,700 грн.
Сцени та декор: 247,980 грн.
Безкоштовні частування для гостей фестивалю; а також проживання та харчування іногородніх волонтерів та спікерів фестивалю: 151,340 грн.
Святковий салют до дня закриття фестивалю: 36,000 грн. 
Будь ласка, не забувайте про те, що ви можете підтримати фестиваль не тільки фінансово, а й інформаційно: ставте лайки, робіть репости, розповідайте друзям!
Зробимо фестиваль разом!

 

Опубликовано : 24.07.2018 14:30   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів