Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ВІКТОР МУЖЕНКО У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПРИВІТАВ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ З ДНЕМ СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ

29.07.2018 11:01 Текст:  Т+   T-  

 Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, в переддень відзначення 2-ї річниці створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

 Відвідав 8 Окремий полк спеціального призначення в Хмельницькому.

 

 

 

 

На тактичному полі за показовими виступами груп спецпризначення зі спеціальної, тактичної, вогневої підготовки з використанням вертольотів армійської авіації та транспортних літаків Повітряних Сил спостерігали командувачі видів і родів Збройних Сил України, члени сімей військовослужбовців, керівники підприємств, що виробляють спецтехніку, озброєння, спорядження для потреб вітчизняного війська та інших силових структур і відомств.
На плацу військової частини генерал армії України Віктор Муженко привітав спецпризначенців з прийдешнім професійним святом, вручив військовослужбовцям Сил спеціальних операцій Збройних Сил України нагороди від Президента України, Міністра оборони України та відзнаки Начальника Генерального штабу.
- Силам спеціальних операцій лише 2 роки. Це потужний новостворений вид Збройних Сил України, який за цей час набув своїх спроможностей, має великий потенціал для нарощування. Сьогодні ні в кого не виникає сумнівів в здатності цих професіоналів ефективно виконати завдання будь-якого рівня складності з високою їх оцінкою, - наголосив Віктор Муженко, дякуючи спецпризначенцям за зразкову службу, патріотизм, відданість військовій Присязі та професіоналізм.
 Андрей Агеев (Фейсбук)

 

Опубликовано : 29.07.2018 11:01   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів