Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Собача» петиція, розміщена містянкою Іриною Кравчук лише 21 липня, за 9 днів набрала 557 підписів і перевищила мінімум, необхідний для розгляду

01.08.2018 06:34 Текст:  Т+   T-  

 Собаче щастя: у Хмельницькому міська рада розгляне петицію щодо облаштування долі бездомних собак

 Авторка петиції Ірина Кравчук пропонує комплексно зменшувати чисельність безпритульних собак у Хмельницькому. Причому, з мінімальним використанням бюджетних коштів. Відразу зауважимо, що йдеться не про відстріл та інші способи знищення тварин.

Ключові пункти, які мають посприяти скороченню кількості безпритульних тварин – стерилізація, створення притулку на кошти благодійників – вітчизняних і закордонних, облік усіх тварин, що проживають дома у містян.
Щодо стерилізації тварин, то її й зараз проводять у місті. Однак, її здійснюють хаотично, в цьому процесі немає плановості та розрахунків – вважає авторка петиції. Що стосується обліку, то його треба запроваджувати негайно, адже не секрет, що загін вуличних тварин значною мірою поповнюється за рахунок чотирилапих невдах, яких господарі вигнали з дому.
Найбільше питань виникає пункт, що стосується побудови та функціонування притулку за кошти благодійників. Чи знайдуться такі доброчинці, які будуть готові не лише одноразово вкластися в таку гуманну справу (приміром, перед виборами), але й допомагатимуть притулку в його щоденній боротьбі за виживання.
В будь-якому випадку петиція вже пішла у владні кабінети. І тепер можновладцям вирішувати, наскільки ідея, підтримана такою кількістю містян, має право на життя.
 
У Хмельницькому собаку жорстоко викинули з 9-го поверху.Обновлено Видео.javascript:void(0);/*1533094659789*/
 
Опубликовано : 01.08.2018 06:34   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів