Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому планують реалізувати унікальний проект

30.08.2018 09:18 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому облаштують унікальну пішохідну зону на розі вулиць Зарічанської та Бандери

 Цього року на замовлення Управління житлово-комунального господарства у Хмельницькому працювали над унікальним проектом. Йдеться про пішохідну зону на розі вулиць Зарічанської та Бандери. Окрім пішохідної зони в територію опрацювання входить перехрестя вул. Зарічанської та вул. Бандери.

Дане перехрестя потребує нагальних змін, адже є дуже некомфортним для пішоходів, через довгі пішохідні переходи, розташовані на значній відстані один від одного через розлоге перехрестя. Проектом передбачено зміну радіусів повороту проїжджої частини на користь пішохідних зон. Таким чином перехрестя стає ефективнішим, проектовані пішохідні переходи розташовані компактніше, що зручніше пішоходам, а у водіїв автомобілів рідше виникатимуть непорозуміння ніж на існуючому розлогому перехресті. Також вдалось організувати з’їзд на вул. Нижньоберегову із вул. Зарічанської за межами перехрестя.
Проектом передбачено влаштування велосипедних доріжок із двостороннім рухом вздовж вул. Зарічанської та вул. Бандери в межах території опрацювання. Також запроектовані велосипедні переїзди в місцях перетину велодоріжки із проїжджою частиною. В місцях очікування перед велопереїздами запроектовані спеціальні рами для того, щоб велосипедист міг опертися ногою та притриматись рукою і не сходити з велосипеда.
Існуюча парковка реорганізована, автомобільні та пішохідні шляхи максимально розмежовані, щоб пішоходам не доводилось і надалі протискатись крізь автомобілі. Мощення запроектовано бруківкою “ЕКО”, щоб простір став зеленішим та привітнішим.
Щодо самої пішохідної зони, то вона повинна розвиватись довкола майбутнього пам’ятника С. Бандері. Тому була виділена територія невеликої площі для проведення масових заходів, а решта території вирішена як відпочинкова зона із новими зеленими насадженнями (деревами, чагарниками та газонами) вуличними меблями та освітленням. Передбачені лавки трьох типів – круглі , що розташовуватимуться навколо дерев, прямі із спинками та прямокутні гранітні перед майбутнім пам’ятником.
На території буде вдосталь велопарковок, а також влаштоване зовнішнє освітлення.
Газон в північній частині території опрацювання буде відновлено, а протоптана доріжка вимощена. Також передбачене влаштування тротуару вздовж проїзду в житловий двір, що і буде північою межею даної рекострукції.
Проїзд в житловий двір із східної сторони також буде відремонтовано. Передбачено підняття даного проїзду на рівень пішохідної зони в межах проходу між будівлями, адже зараз там немає повноцінного тротуару , а ширини проходу не досить для влаштування і проїзду і тротуару. Тому було прийняте рішення влаштувати зону спільного користування в одному рівні з пріоритетом пішоходів.
Проектом передбачена висадка 15-ти дерев. Вони є досить швидкоростучими, що дозволить у найближчому майбутньому відтворити запроектований ландшафтний дизайн. 
http://hm.oblast.online/news/u-hmelnytskomu-oblashtuyut-unikalnu-pishohidnu-zonu-na-rozi-vulyts-zarichanskoyi-ta-bandery/
 
Опубликовано : 30.08.2018 09:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів