Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Начальник потяга «Ковель-Москва» на ходу виштовхала пасажира з електронним квитком Вiдео

02.10.2018 17:53 Текст:  Т+   T-  

 На стан­ції Кри­вин, що у Сла­вутсь­ко­му районі, па­са­жи­рам че­рез нес­прав­ність тех­ні­ки ка­сир не роз­дру­ку­ва­ла елек­трон­ні квит­ки. Їм на­чаль­ник по­тя­га 078 ЛЦ спо­лу­чен­ням Ко­вель­–Мос­ква від­мо­ви­ла зай­ня­ти міс­ця у ва­го­ні.

 

Як по­ві­до­ми­ло ін­форма­цій­не агенс­тво УНІ­АН ка­сир при цьому осо­бис­то по­яс­ни­ла ке­рів­ни­ку по­тя­гу спе­ци­фі­ку си­ту­ації, піс­ля чо­го ос­тання по­да­ла сиг­нал по­тя­гу ру­ша­ти, ви­пи­ха­ючи при цьому но­га­ми зі схід­ців па­са­жи­ра з елек­трон­ним квит­ком.

Просмотры: 101 тыс.
Історія про те, як ми сьогодні так і не зайшли в поїзд. На станції Кривин зламався пристрій, який друкує білети і, на жаль, ми не отримали своє електронне підтверження квитків, але диспетчер яка займається цим запропонувала разом із нами(7 людей) підійти до начальника поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, і посадити нас, так як нашої вини в цьому не було, адже ми оплатили білети. 
На що ця ХАМКА, яку важко назвати начальником, бо в них є РОБОЧА ФОРМА, сказала НЄТ. Ми запропонували їй посадити нас, а в Шепетівці ми б роздрукували б білети і все було б добре. Тому шановний директор Укрзалізниці, зверніть увагу на культуру ваших працівників та забезпечте станції маленьких сіл пристроями, які злагодженно працюють і не ламаються щосекунди. Надіюсь, що так як начальниця поїзда пихала ногами хлопця, так і її копняками випхають з цієї роботи!!!

 

 

Опубликовано : 02.10.2018 17:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів