Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ГО «НАГЛЯД»: ще шматок Хмельницького бюджету на піар!

03.10.2018 14:51 Текст:  Т+   T-  

 З подачі міської влади рада затвердила нову редакцію статуту комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр».

 Це дуже цікава установа, яка під виглядом головної функції – обслуговування комп,ютерної техніки підрозділів міськвиконкому та створення інтернет ресурсу для нього, насправді є дуже привабливою для міського голови особливо по п.2.4.9 статуту: поліграфічна діяльність (друкування продукції, виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг), тиражування записаної інформації (тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення).

З огляду на пристрасну любов міського голови до тиражування себе улюбленого всіма доступними методами, зрозуміло, на кого працює це комунальне підприємство, при чому - за кошти міського бюджету. І свідченням важливості для влади виконуваної підприємством роботи є зростання в геометричній прогресії обсягів фінансування його з міського бюджету.

Часто згадувані Симчишиним попередники утримували підприємство за 250 тис. грн. в рік. Він же в 2017 році на здійснення підприємством покладених функцій профінансував з бюджету 1,55 млн. грн., з яких – 1.3 млн.грн. на заробітну плату 13 працівникам підприємства.

В 2018 році працівники отримають вже 1,75 млн. грн. зарплати. Крім того, ще 2,7 млн. грн. виділили з бюджету «Хмельницькінфоцентру» на капітальні роботи. В тому числі 2 млн. грн. – на придбання програмного забезпечення. Отже у скільки разів збільшив Симчишин видатків бюджету на утримання такого специфічного підприємства (чи, скоріше, - стратегічного!!!!)? Рахуємо: в 7 разів.

Бюджет зріс в 3 рази, мінімалка – в 2,7 рази, а зарплата по особливо цінному для можновладців комунальному підприємству – в 7 разів!

Отже чекаємо тепер адекватного (або не дуже) відпрацювання підприємством таких вкладень бюджетних коштів в нього. Зате зазначте, яка економія партійного фонду: до реклами, подібної тролейбусній, просто зобов,язані долучитися маршрутники (є за що!)

Будуть: вітання зі святами і днями народження в поштові скриньки, пропагандистські видання та флайєри, чи що там зараз у «Свободи» найпопулярніше, і обов,язково: вперше на арені цирку! вперше в історії людства!! вперше з 1913 року!!!.

Адже, як думає влада, Симчишина багато не буває! Тому розслабтеся, і отримуйте задоволення! Перший вже пішов: третій випуск «змістовного опусу» управління житлово-комунального господарства під назвою «Місто». 4000 примірників на 4-х сторінках без згадки про друкарню (хоча це є обов,язковим для друкованої продукції), наповнений величезними досягненнями в цій галузі.

 

Опубликовано : 03.10.2018 14:51   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів