Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хабар 1000 доларів за непридатність на строкову службу: на Хмельниччині затримано військового комісара на злочині

08.10.2018 11:09 Текст:  Т+   T-  

 Як повідомляє військова прокуратура, за процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчим Управлінням Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Хмельницькій області

задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди військовим комісаром одного з районних військових комісаріатів в Хмельницькій області.

Кошти у розмірі 1000 доларів США від батька призовника призначалися за прийняття рішення щодо виключення його сина з обліку призовників, як непридатного за станом здоров’я, та, відповідно, не призову на строкову військову службу у Збройні Сили України.
Викриття корупціонера відбулося за сприяння керівництва Хмельницького обласного військового комісаріату.
Вилучення коштів
На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Хабар виявлено та вилучено у повному обсязі під час проведення огляду місця події. Підполковник затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.
Опубликовано : 08.10.2018 11:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів