Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Журналістів та блогерів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі імені Бориса Брагинського

08.10.2018 13:10 Текст:  Т+   T-  

 Триває прийом заявок на участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістів та блогерів імені Бориса Брагинського, започаткованого Дніпровською міською радою серед місцевих засобів масової інформації

 У Конкурсі можуть брати участь працівники преси, телебачення і радіо, інтернет-видань, інформаційних агентств, блогери та позаштатні автори (фрілансери).

Метою Конкурсу є: розвиток міст у загальносвітовому контексті, проведення журналістських розслідувань, сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, сприяння   розвитку місцевих і регіональних медіа, впровадження нових медіа-технологій, підвищення якісного рівня місцевої журналістики, поліпшення інформаційного обслуговування населення, зростання авторитету ЗМІ.

Головне завдання Конкурсу – поширення прикладів позитивного досвіду ініціативної, активної, творчої, соціально корисної діяльності міських громад, популяризація прикладів ефективної співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підвищення рівня обізнаності населення про діяльність органів місцевого самоврядування.

Конкурс проводить департамент з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. Період проведення – з 24.09.2018 по 01.11.2018.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку за формою, скан-копію матеріалу (для газет та журналів) або посилання на матеріал, розміщений на сайті, чи посилання на YouTube (для телебачення) на електронну адресу: konkursbraginskogo@dmr.dp.ua

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Журналістське розслідування»; «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування»; «Журналістська знахідка щодо розвитку міст»; «Краща робота студента факультету журналістики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара» (статті для газет, журналів, сайтів, відеоматеріали).

Матеріали, подані на Конкурс, повинні відповідати таким критеріям: актуальність, об’єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми, оригінальність подачі матеріалу. Кожен критерій оцінюється у 5 балів.

Для оцінки матеріалів, підбиття підсумків і прийняття рішення про визначення переможців Конкурсу створюється журі, склад якого затверджується розпорядженням міського голови. До складу журі входять представники ЗМІ та профільні викладачі.

Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами з виплатою винагороди за номінаціями. Для журналістів та блогерів: «Журналістське розслідування» (10 000 грн), «Інформаційно-аналітична робота з урбаністики та містобудування» (10 000 грн), «Журналістська знахідка щодо розвитку міст» (10 000 грн), гран-прі – 25 000 грн. Для студентів за номінацією

Опубликовано : 08.10.2018 13:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів