Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Контроль швидкості на дорогах: чи з'являться TruCam на автошляхах Хмельниччини

08.10.2018 16:20 Текст:  Т+   T-  

 Пристрої здійснюють відео та фото фіксацію.

 

З 8 жовтня патрульна поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam. Як повідомляють у патрульні й поліції України, упродовж першого тижня використовуватимуть пристрої у пілотному режимі для профілактики. За цей час учасники дорожнього руху мають звикнути до нововведення. Наразі TruCam отримали поліцейські із 13 областей. Коли ж з'являться вони на Хмельниччині, поки невідомо.

«Коли пристрої вимірювання швидкості TruCam з'являться на автошляхах Хмельниччині поки не відомо. Не знаємо і про їх кількість та на яких автодорогах буде проводитись вимірювання», - розповідає речник патрульної поліції Хмельницької області Роман Мартинюк.
За його словами, із приладом буде працювати постійно один екіпаж патрульної поліції, який їздитиме по попередньо визначених дорогах.
Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.
Фото:www.npu.gov.ua
Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.https://ye.ua/syspilstvo/38252_Kontrol_shvidkosti_na_dorogah__chi_z_yavlyatsya_TruCam_na_avtoshlyahah_Hmelnichchini.html
Опубликовано : 08.10.2018 16:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів