Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Міський голова Хмельницького привіз з саміту мерів "призи" для міста

10.10.2018 14:33 Текст:  Т+   T-  

 Міжнародний саміт мерів відбувся у Києві.

 Учора сотня мерів українських та зарубіжних міст зібралися у Києві на Міжнародному саміті мерів. Серед них – і міський голова Хмельницького. Олександр Симчишин виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів.

«Взяв участь у двох дискусіях. Щодо проблеми поводження з твердими побутовими відходами (сміттям). Наші зусилля із сортування сміття, проектах в школах, проект "Екобус", підземні контейнери, система дегазації сміттєзвалища, а також кроки щодо будівництва сміттєпереробного комплексу отримали схвальні відгуки», - написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Хмельницького.
Презентував також Олександр Симчишин проекти і програми підтримки бізнесу: "Купуй Хмельницьке", відшкодування відсоткових ставок за кредитами, зниження відсоткових ставок для виробництва, індустріальний парк, залучення інвестицій, інвестиційний портал, проект "МоДні".
Натомість 2 спеціальних призи з саміту мерів вже їдуть у Хмельницький, зазначає він. Це програмне забезпечення для проекту "Безпечне місто" і користування ним на 4 місяці. А також безкоштовна сесія впровадження електронного квитка.
https://ye.ua/syspilstvo/38286_Miskiy_golova_Hmelnickogo_priviz_z_samitu_meriv__prizi__dlya_mista.html
Опубликовано : 10.10.2018 14:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів