Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Залишити чи віддати: долю хмельницьких ведмедів вирішували депутати

10.10.2018 14:38 Текст:  Т+   T-  

 Клишоногих хочуть перевести у реабілітаційни центр, що на Львівщині, однак ця ідея не всім до вподоби

 Багато років у зоокутку, що в парку імені Михайла Чекамана, мешкають ведмеді. Хмельничани та гості міста залюбки відвідують клишоногих. Однак, виконувач обов’язків директора КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук каже, що тваринам потрібні кращі умови.

«Ведмедиця хвора – постійно хитає головою і потребує реабілітації. Так само потрібен спеціальний догляд і для ведмедя. Саме тому ми шукаємо заповідник, який готовий прийняти наших тварин на постійне проживання», - каже Олександр Петрович.
Сьогодні, 10 жовтня, питання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Парки та сквери міста Хмельницького» на безоплатну передачу тварин» було винесене на розгляд депутатів під час сесії Хмельницької міської ради.
Двох ведмедів - Алісу та Тимофія - мали намір віддати міжнародній організації «Багодійний фонд імені Лоуренса Ентоні», яка будує у Львівській області приватний реабілітаційний центр для тварин.
Доповідати з цього питання до народних обранців вийшов Олександр Бондарчук, але його перебив власник приватного зоокутка Сергій Пальохін, який наполягав, щоб клишоногих передали не в приватні руки, а в державні реабілітаційні центри.
Долю хмельницьких ведмедів вирішували сьогодні на сесії Хмельницької міської ради.
«Я проти того, щоб наших ведмедів віддавали міжнародній організації імені Лоуренса Ентоні. На іноземних сайтах вони розміщували інформацію про збір коштів для тварин на їх порятунок. В Україні є два заповідники – «Домажир» та «Синевир», які забезпечують тваринам хороші умови. Саме туди потрібно переселити тварин. Нашим ведмедям там буде добре», - сказав Сергій Пальохів.
Керівник зоокутка Олександр Боднарчук зазначив, що жоден вищезгаданий реабілітаційний центр не хоче брати наших тварин до себе.
«Ми зверталися у ці організації, які утримують тварин і мають для них відповідніі умови. На жаль, усі нам відмовили, пояснюючи, що для наших ведмедів у них немає місця», - каже Олександр Петрович.
Вислухавши пропозиції народних обранців, міський голова Олександр Симчишин запропонував перенести розгляд цього питання на наступну сесію, додатково його доопрацювавши. Депутати підтримали мера.
«Це нічого не змінить. У заповідниках все одно місця немає. А за цей час ведмеді впадуть у сплячку і будити їх ніхто не буде. Доведеться тваринам зимувати знову в нашому зоокутку...», - зазначив Олександр Боднарчук.https://ye.ua/syspilstvo/38293_Zalishiti_chi_viddati__dolyi_hmelnickih_vedmediv_virishuvali_deputati.html
Опубликовано : 10.10.2018 14:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів