Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

“Таргани у головах” і 60 млн “на руках”: основні рішення міських депутатів 25 сесії

11.10.2018 11:19 Текст:  Т+   T-  

 Не сиділи, склавши руки, а працювали на благо рідного міста. І добре, коли ця робота має не лише моральний, а й фінансовий результат. Першим і, напевне, найбільш вагомим питанням 25 сесії міської ради стали чергові уточнення до бюджету-2018, які, як обіцяють, є передостанніми.

 15 млн. – на тепло, 11 – на зарплату, на прибирання вулиць – ще 7 млн. Також, виділили обіцяні 500 тис. на ремонт обвугленого спортзалу 1-ї школи. Серед іншого, за 3 млн завершують й інші поточні ремонти у бюджетній сфері.

Наймасшатбніший проект нашої влади, Індустріальний парк на 90 га. по Вінницькому шосе, віднині – з офіційною документацією. Те саме стосується парку Молодіжного – він має  кадастрові номери по 2 ділянках.
Але от чого насправді стало шкода – чергового комунального підприємства. Нагадаємо, в рамках оптимізації ще у 2017 з-під владного крила вийшло 2 установи. Нині КП «Профдезінфекція» вирішила втілити і собі відомий сценарій.
Зокрема, у Хмельницькому є 3-4 аналогічних приватних підприємства, які навіть у дечому, кажуть, і перевершують комунальне. 7 чоловік отримують ледь не мінімальну заробітну плату, а дохід складає усього 5 тис. грн. на рік. А так зміниться оподаткування, і справи підуть вгору.
Проте, не усі депутати таки побачили ефект від ліквідації КП. Мовляв, шкода відпускати. Зокрема, Ірина Ковальчук зазначила: коли у терцентрі соціального обслуговування завелись таргани, приватники не надто охоче йшли на співпрацю.
Врешті, обранці більшістю вирішили підприємство залишити, та чи на довго? Заступник міського голови, Володимир Гончарук, каже, як не сьогодні, так через рік до цього питання повернуться знову.
І наостанок, уже поза межею сесійної зали міський голова похизувався участю у Міжнародному самміті мерів. Хмельницький отримав «бронзу» у рейтингу демократичності та кілька щедрих подарунків.
Врешті, завершивши це пленарне засідання, мають ще одне пріоритетне завдання – уже почнуть поволі готувати бюджет-2019. Адже зима, навіть при сонці за вікном, таки не за горами.

 

Опубликовано : 11.10.2018 11:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів