Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Літак Петра Порошенка приземлився на аеродромі у Старокостянтинові. Видео

11.10.2018 13:32 Текст:  Т+   T-  

 За попередніми даними, 8 жовтня на військовому аеродромі у Старокостянтинові відбулося відкриття багатонаціонального навчання “Чисте небо 2018”. Військовослужбоці повітряних сил виконують завдання разом із колегами з країн членів Північноатлантичного альянсу.

 За попередніми даними, 8 жовтня на військовому аеродромі у Старокостянтинові відбулося відкриття багатонаціонального навчання “Чисте небо 2018”. Військовослужбоці повітряних сил виконують завдання разом із колегами з країн членів Північноатлантичного альянсу.

У вишколі задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО
На захід військовослужбовців прибули посадовці – заступник командувача Повітряних сил з авіації – начальник авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Ярецький, командувач Військово-Повітряних Сил Національної Гвардії штату Каліфорнія генерал-майор Клей Гаррісон, міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

За попередньою інформацією, Порошенко побуває в Старокостянтинові на військовому аеродромі, де з 8 жовтня тривають навчання авіаторів “Чисте небо 2018”. У багатонаціональному вишколі задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО. До слова, Хмельниччиною вже третій день літають літаки із реактивними двигунами.

Там, на військовому аеродромі відбуваються навчання «Чисте небо», у яких задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО. Нагадаємо, військові навчання розпочалися 8 жовтня і триватимуть до 19 жовтня у Старокостянтинові (бойова авіація), а також на аеродромі «Гавришівка» у Вінницькій області (тут базуватиметься транспортна авіація). У навчаннях, окрім України, беруть участь ще дев’ять країн, а саме: Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія та США. Тож Президент України, як Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, планує особисто подивитися на навчання.

«Чисте небо» над Хмельниччиною. На Старокостянтинівському військовому аеродромі вже три дні тривають багатонаціональні авіанавчання. Літаки із 9 країн кружляють над землею, відпрацьовуючи точність радіообміну у повітрі. Саме туди приїхав і Глава держави – Петро Порошенко.

Не виключено, що після Старокостянтинова Петро Порошенко вирушить до Хмельницького. В обласному центрі він може зустрітися зі спецпризначенцем, який на війні втратив зір та ногу, Олександром Дарморосом. Нагадаємо, нещодавно Олександр Дарморос у Києві взяв участь у забігу на 10 кілометрів «Гордість нації - ветеранська десятка», а вже 25 жовтня вирушає в США для участь у марафоні морської піхоти, що пройде в Вашингтоні.

Опубликовано : 11.10.2018 13:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів