Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як у Хмельницькому відзначатимуть День захисника України

13.10.2018 07:23 Текст:  Т+   T-  

 14 жовтня в Україні відзначають День захисника України.

 Неділя (14 жовтня)

Фото: korrespondent.net
Участь беруть: Академічний ансамбль пісні і танцю "Козаки Поділля", спеціальний гість - гурт "МОТОР'РОЛЛА". Художній керівник - Степан Дробіт, головний балетмейстер - Сергій Качуринець, головний хормейстер - Катерина Дробіт, керівник оркестру, диригент - Богдан Балема.
Коли: 17:00
Де: Хмельницька обласна філармонія, вул. Гагаріна, 7
The Hiraeth - український Metalcore/native Metal гурт, що утворився у серпні 2016 року в м.Київ. У своїй музиці група об'єднує виразне звучання, експресивність і мелодійність. На рахунку колективу 2 випущених сингли й дебютний ЕР "Intention". Будьте готові до серйозної порції драйву, емоцій і справжньої якісної музики. TWELVES | XII - українська native Metal - група, що утворилася у Львові в 2016 році. Музика групи складається з міксу metal, native metal, metalcore, post-hardcore, hardcore.
Коли: 19:00
Де: HOT CLUB, вул. Подільська, 93
Вартість: безкоштовно
Про більше подій дізнавайтеся у розділі «Афіша» сайту «Є»
Якщо Ви знаєте, про якийсь захід, але не знайшли його у «Афіші», будемо вдячні, якщ о повідомите. Це можна зробити за телефоном: 067 905 95 55, написати на електронну скриньку info@ye.ua, або через форму «Додати подію» у розділі «АФІША» сайту «Є». Для цього потрібно вказати назву події, її опис, місце, дату і час проведення, а також власний номер телефону для перевірки інформації.
Опубликовано : 13.10.2018 07:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів