Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Годинник на вежі кінотеатру «Планета» демонтували

13.10.2018 12:17 Текст:  Т+   T-  

 Комунальники демонтували годинник на колишньому пожежному депо в центрі Хмельницького.

 

Фото - кінотеатр «Планета»
Фото - кінотеатр «Планета»Фото - кінотеатр «Планета»
На це з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень. Далі розповість про це «Хмельницький».
Годинник на будівлі колишнього пожежного депо встановили ще у 2004 році. Під впливом часу годинник почав всі частіше виходити з ладу, тому його зупинили. Адже хмельничани часто звіряли час за стрілками місцевого «Біг Бену». Протягом значного періоду часу годинник перебував у неробочому стані. Фахівці перевірили його та встановили, що годинник на вежі кінотеатру «Планета» вже не підлягає ремонту. Крім того, сама пластикова конструкція годинника перебуває у поганому стані. Тому було вирішено придбати новий годинник. Він буде виконаний у класичному стилі та матиме підсвітку. На це з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень.
Фото - кінотеатр «Планета»
Сьогодні, 12 жовтня, комунальники провели демонтаж годинника на вежі колишнього пожежного депо. Незабаром тут з'являться два нових годинники. Про це повідомляють на офіційній сторінці кінотеатру «Планета» у соцмережі 
«Сьогодні визначний день! Міська влада проводить демонтаж годинника, символу нашого міста, на вежі кінотеатру Планета, який довгий час був у неробочому стані! А все для того, щоб ми з Вами побачили ДВА НОВИХ! Вже зовсім скоро, ми знову почуємо відомий нам Гімн про Хмельницький!», - йдеться у повідомленні.
Новий пристрій на вежі кінотеатру «Планета» планують встановити до кінця цього року. Таким чином, хмельничани зможуть насолоджуватися новим годинником та звіряти за ним час.
На офіційній сторінці управління житлово-комунального господарства у соцмережі є відео, як комунальники демонтували годинник.
За інформацією відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства, новий годинник виготовлятиме годинникар, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів С.Е.С.Н. львів’янин Олексій Бурнаєв. Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету виготовив годинники для понад 60-ти міст України.
Нагадаємо, що влітку 2010 року годинник на вежі кінотеатру був пошкоджений блискавкою. Після цього його електронний механізм направили до Києва у ТОВ «Годинниковий завод «Час ЛТД», де його відремонтували.
https://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/243089

 

Опубликовано : 13.10.2018 12:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів