Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

13 жовтня до Дня Захисника України у Хмельницькому відбувся фестиваль під назвою «Лицарський хрест

14.10.2018 07:12 Текст:  Т+   T-  

 Виставка військової амуніції та фотосушка: у Хмельницькому відбувся «лицарський» фестиваль

 На Проскурівській, організатори заходу - МГО «Січ», НВР «Правий сектор», «НацКорпус», влаштували виставку військової амуніції, атрибутики та трофеїв. Хмельничани та гості міста, які прогулювалися головною пішохідною вулицею міста зупинялися та розглядали експонати виставки. Дітлахи приміряли лицарські обладунки, а дорослі обдивлялися військову атрибуки та розглядали представлену фотовиставку.

Окрім цього, поруч була організована локація у форматі «фотосушка». Представлені фото зроблені ветеранами Другої окремої тактичної групи добровольчого українського корпусу «Правий сектор» камянчанином Валерієм Пирожком та Ярославом Козачуком з Старокостянтинова. Організатори виставки розповіли, що наші земляки робили ці фото під час бойових виходів, чергувань та тренувань.
Також, в рамках фестивалю, відбувся тематичний лекторій, перегляд кінострічки «Добровольці Божої чоти» та святковий концерт за участі місцевих гуртів.
До виставки військової амуніції, атрибутики та трофеїв підходило чимало перехожих.
  
На Проскурівській, організатори заходу - МГО «Січ», НВР «Правий сектор», «НацКорпус», влаштували виставку військової амуніції, атрибутики та трофеїв.
На фестивалі була організована лакація у форматі
 
 
 
 
"фотосушка". https://ye.ua/syspilstvo/38351_Vistavka_viyskovoyi_amuniciyi_ta_fotosushka__u_Hmelnickomu_vidbuvsya_licarskiy__festival.html
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Опубликовано : 14.10.2018 07:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів