Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Газети Хмельниччини вимагають звільнити генерального директора “Укрпошти”

29.11.2018 11:41 Текст:  Т+   T-  

 Національна спілка журналістів України та профільні медіа-об’єднання – Українська асоціація медіа бізнесу і Асоціація “Незалежні регіональні видавці України” – й колективи друкованих ЗМІ України вимагають звільнення Ігоря Смілянського з посади генерального директора ПАТ “Укрпошта”.

 Відповідний лист до Президента України, який підтримали понад 100 національних та регіональних газет, передано 28 листопада до Адміністрації Петра Порошенка, повідомляє портал НСЖУ.

Серед підписантів є друковані газети Хмельницької області: «Подільські вісті», «Актуально для подолян», «Є” і «Сімейна газета»

На переконання видавців, наслідком незадовільної роботи Укрпошти під керівництвом Ігоря Смілянського є масове закриття поштових відділень і скорочення листонош, зростання у населених пунктах по всій країні соціальної напруги через позбавлення громадян права на поштові послуги, критичне скорочення обсягів української періодики (на третину за 3 роки). Тарифоутворення є непрозорим, системного характеру набули випадки доставки передплаченої преси раз на тиждень і з запізненням до тижня.

Зважаючи на те, що спроби редакторів-видавців знайти спільну мову з Ігорем Смілянським впродовж 2 років не мали успіху, Національна спілка журналістів України і ініціювала колективну вимогу щодо звільнення нинішнього генерального директора ПАТ “Укрпошта”.

“Ми розуміємо, що за останній час держава “осучаснила” Укрпошту до статусу ПАТ, у якого свої органи управління, і Президент не має прямого статутного права впливати на підприємство. Але відсутність державної політики підтримки вітчизняних газет, байдужість Мінінфраструктури та Кабінету Міністрів загалом до проблем видавничої галузі, змушують нас вимагати втручання Президента як гаранта інформаційної безпеки України”, – наголосив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

javascript:void(0);/*1543481090942*/

Опубликовано : 29.11.2018 11:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів