Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як у Хмельницькому чиновники грали у футбол

19.03.2019 07:44 Текст:  Т+   T-  

 Замість чиновницьких кабінетів – футбольне поле, а замість ділових костюмів – бутси та спортивна форма. На кілька годин представники місцевого самоврядування зі всієї країни проміняли своє звичне середовище – на спорт. У Хмельницькому їх об’єднав другий футбольний турнір, присвячений пам’яті Романа Шухевича.

 Команди міської ради, обласної адміністрації та мерів України. Ці та ще кілька збірних взяли участь у другому турнірі, присвяченому пам’яті Романа Шухевича. Всього на кілька годин посадовці проміняли свої чиновницькі кабінети на футбольне поле, а ділові костюми – на бутси та спортивну форму.

 

І поспілкуватися, і позмагатися до Хмельницького прибули шість команд – збірна мерів України, команди Хмельницької, Чернівецької, Вінницької міських рад, збірна місцевої ОДА та ради, а також гравці з міста Дунаївці. Попри те, що організатори позиціонують турнір, як товариський, кожен з цих колективів налаштований тільки на перемогу.
Володимир Шматько – міський голова Чорткова. У Хмельницькому, розповідає, у футбол грає не вперше. Цього разу захищає ворота збірної міських голів України.

Дмитро Макаренко – гравець команди Чернівецької міської ради. Приїхали, каже, не стільки перемогти, як поспілкуватися з колегами.
Чернівецька міська рада, до слова, стала срібним призером турніру. Третє місце зайняли посадовці з міста Дунаївці, а ось перемогли господарі спортивного майданчика – Хмельницька міська рада. Спортивна нагорода, каже очільник міста, – справа другорядна, головне – популяризація здорового способу життя.
https://tv7plus.com
 

 

Опубликовано : 19.03.2019 07:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів