Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Поліція не знайшла підтверджень фактам булінгу під час знущань над хмельницькою школяркою

11.04.2019 11:46 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому компанія школярок побила ровесницю – вони підходили до беззахисної дівчини і по черзі завдавали удар за ударом, а розправу знімали на відео і виклали у мережу.

 

 Інцидент трапився за межами школи-ліцею №15.

Водночас у поліції Хмельницького вважають, що цей випадок не підпадає під поняття “булінг” (систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення у навчальному закладі).

“Конфлікт між цими дівчатами стався напередодні. І вони вирішили його залагодити на “нейтральній” території. Вже під час зустрічі він переріс у застосування сили. У цьому випадку немає булінгу, оскільки відсутній фактор систематичного цькування. У школярок трапився одноразовий конфлікт, який вони розв’язали у такий спосіб”, – повідомив “Незалежному громадському порталу” заступник начальника відділу поліції Ігор Кирник.

Правоохоронець додав, що наразі відкрита справа за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”).

“Всі учасники конфлікту є неповнолітніми, тож відповідальність понесуть їхні батьки, стосовно яких будуть складені адмінпротоколи і передані до суду”, – зауважив Кирник

 

 

 

.

Опубликовано : 11.04.2019 11:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів