Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Windows 10 знищила мільйони комп’ютерів, розлютивши цим всіх користувачів.

14.04.2019 10:44 Текст:  Т+   T-  

 Операційна система Windows 10 знищила мільйони комп’ютерів, змусивши навіть найпотужніші ігрові PC працювати вкрай повільно. Сталося все це звичайно ж після чергового оновлення, яке «вінда» скачала і встановила автоматично

 Йдеться про патч KB4493509, а випущений він був, як запевняє компанія Microsoft, для виправлення конфлікту платформи і сторонніх антивірусів. Проте, він змусив користувачів плакати від горя.

Після установки апдейта KB4493509 на комп’ютери під управлінням Windows 10 вони починають працювати значно повільніше, ніж раніше. Як пишуть користувачі в соцмережі Twitter, їх електронний пристрій немов позбулося частини своєї обчислювальної потужності, в результаті чого використовувати комп’ютер стало дуже важко, особливо для роботи зі складною графікою або ж обробки відео. На офіційному форумі Microsoft вже навіть є спеціальна тема, присвячена такій неполадку.

Сама компанія Microsoft ніяк не коментує такі відомості, але цілком собі очевидно, що раз тисячі людей по всьому світу скаржаться на такі неполадки, значить проблема насправді є. Щоб повернути комп’ютера на базі Windows 10 колишню швидкість роботи потрібно видалити патч KB4493509, що можна зробити з використанням стандартних можливостей. Ніяких інших способів позбутися неполадки, на жаль, поки що немає. За останній рік це вже четверте оновлення, яке порушують роботу комп’ютерів на базі десятої «вінди».

https://itechua.com/internet/58132

Опубликовано : 14.04.2019 10:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів