Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Хмельницькгаз» застерігає: під видом газівників можуть орудувати шахраї

22.05.2019 12:40 Текст:  Т+   T-  

 Днями у Славуті мали місце випадки проникнення сторонніх осіб в помешкання споживачів під виглядом газовиків. Шахраї аргументували свій візит проведенням планово-технічного обслуговування, зняттям газових лічильників на повірку або зняттям їх показань.

 З настанням тепла на Хмельниччині збільшилася інтенсивність проведення  ПАТ «Хмельницькгаз» технічних робіт по підготовці газорозподільної системи до опалювального періоду 2019-2020 років. Це і обслуговування внутрішньобудинкових систем, газових приладів та встановлення згідно Інвестиційної програми газорозподільної компаніїх лічильників газу. Наразі усі роботи газівники проводять відповідно до планів-графіків, які погодженні з місцевими управліннями житлово- комунального господарства та розміщуються на офіційному сайті компанії або у місцевих друкованих виданнях, а також оголошеннями на підїздах тощо.

 

 

 
«Хмельницькгаз» постійно інформує своїх споживачів про дату, час та місце проведення технічних робіт, адже споживач має заздалегідь підготувати  об’єкт та спланувати організацію свого побуту в разі необхідності припинення доставки газу, - інформує головний інженер газорозподільної компанії Олександр Лоб. – Однак, на жаль, інколи клієнти, особливо поважного віку, не вимагають посвідчення особи, яке має бути з підписом керівника та печаткою компанії, а також не завжди поінформовані щодо вимог проведення газових робіт, тому стають жертвами недобросовісних співгромадян».
Мета шахраїв - проникнення у домоволодіння подолян, що часто призводить до непередбачуваних наслідків та матеріальних збитків. Адже попередньо вони представляються працівниками сервісних служб і видурюють гроші, обіцяють дешево та зі знижками зробити роботу, після чого миттєво зникають.
Наразі  "Хмельницькгаз" надає послуги з ремонту чи встановлення будь-якого газового обладнання виключно після банківської проплати та наявності квитанції у споживача. Адже працівники не уповноважені та не мають права отримувати за послуги готівку. Водночас, співробітники повинні обов’язково пред’являти службові посвідчення з печаткою.
Відтак, ПАТ «Хмельницькгаз» звертається до подолян з проханням бути обережними та пильними, обов’язково вимагати у представників газового господарства пред’явити службове посвідчення (посвідчення працівників ПАТ «Хмельницькгаз» пронумеровані, завірені печаткою товариства та з підписом керівника, містять логотип компанії та фото працівника). 
Також у разі виникнення найменшої підозри подоляни можуть зателефонувати у ПАТ «Хмельницькгаз» за номерами 104, (0382) 71 04 60 або (067) 312 42 11, (067) 679 13 94 або за номером поліції 102.
Опубликовано : 22.05.2019 12:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів