Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Фіскали Хмельниччини визначили ТОП-10 імпортерів

22.05.2019 15:18 Текст:  Т+   T-  

 В область постачають свої товари здебільшого країни Європи та Китай

 До топ-десятки основних торгівельних партнерів Хмельниччини при імпорті увійшло дев'ять країн Європи.

За даними Хмельницької митниці ДФС, загальна вартість імпортованих цього року бізнес-спільнотою краю товарів склала 5,3 мільярда гривень, що на 15%, або майже на 700 мільйонів гривень більше, ніж торік.

До десяти основних торгівельних партнерів Хмельниччини при імпорті продукції увійшли такі країни, як Німеччина, Польща, Бельгія, Австрія, Чехія, Швейцарія, Китай, Нідерланди, Туреччина та Італія. Саме там подільські імпортери придбали близько 60% усієї закордонної продукції.

На терени області ввозились такі бюджетоформуючі товари як легкові автомобілі, частини та пристрої до моторних транспортних засобів, полімери етилену у первинних формах, центрифуги, обладнання для текстильної промисловості інша промислова продукція.

За твердженням митників, витрати часу на оформлення однієї митної декларації, порівняно з січнем-квітнем 2018 року, зменшились на 23 хвилини і становлять 1 годину 47 хвилин. Водночас частка митного оформлення декларацій за принципом "єдиного вікна" від загальної кількості митних декларацій, які підпадають під відповідні види державного контролю, досягла майже 98%.https://khm.depo.ua

Опубликовано : 22.05.2019 15:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів