Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Перший кандидат у парламент зареєстрований. І це хмельничанин Володимир Пригладь.

29.05.2019 19:32 Текст:  Т+   T-  

 Чоловік Наталії Валевської йде у нардепи

 Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Володимир Пригладь, який народився та виріс у Хмельницькому, та є чоловіком співачки Наталії Валевської, вирішив взяти участь у дострокових парламентських виборах, які пройдуть в Україні 21 липня.
«До Комісії надійшла заява громадянина України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.
Розглянувши зазначені документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала кандидата у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 214 у порядку самовисування Пригладя Володимира Вікторовича, народився 8 грудня 1976 року в місті Хмельницькому, громадянина України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізичну особу – підприємця, безпартійного, проживає в селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, самовисування», - повідомили сьогодні на сторінці Центральної виборчої комісії в «Фейсбуці».
Щоб з’ясувати, чи це саме той Володимир Пригладь, який є чоловіком Наталії Валевської, журналіст сайту «Є» зателефонував до нього. «Так, я дійсно вирішив йти у парламент по округу №214 – це в Києві», - повідомив Володимир Пригладь, який нині є почесним президентом громадської організації «Ірида».
Та чи не піде на вибори й його дружина, співачка Наталія Валевська? Володимир Пригладь каже, що їй надходили подібні пропозиції від різних партій, але Наталія не збирається в політику. «Вона і надалі успішно займатиметься своєю творчістю», - резюмує її чоловік.

Опубликовано : 29.05.2019 19:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів