Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Активісти оцінили роботу хмельницьких депутатів

30.05.2019 14:38 Текст:  Т+   T-  

 29 травня, голова громадської організації «Хмельницька ініціатива» Олег Черненко презентував результати дослідження якості роботи депутатів Хмельницької міської ради за 2018 рік.

 За словами Олега Черненка, оцінка якості роботи депутатів міської ради складається з двох частин: дослідження відповідно критеріїв, сформованих на підґрунті чинного законодавства, та опитуванні експертів.

«Найперше дивилися на інформацію, розміщену в профілях депутатів на сайті міської ради. Наприклад, перевіряли, чи є їх фото, біографічні відомості, контактні телефони приймалень і річні декларації, — розповідає голова «Хмельницької ініціативи». — Також досліджували відвідуваність ними сесій, комісій, їх виступи, річне звітування перед виборцями».
Крім того, громадські активісти перевірили як депутати проводять регулярні прийоми громадян: чи вони самостійно зустрічаються з виборцями, чи лише їх помічники. В рамках експертного дослідження опитали й 18-ох громадських активістів і журналістів, які надали свої суб’єктивні оцінки.
Найнижчу оцінку за об’єктивними показниками отримав Руслан Афійчук. Інфографіка: Олега Черненка.
Олег Черненко розповів, що за об’єктивними показниками жоден з депутатів не отримав максимальної п’ятибальної оцінки. Четвірку дали 17-и обранцям, трійку та двійку отримали по 12 депутатів. Найбільшим аутсайдером виявився Руслан Афійчук.
«Руслан Афійчук отримав від нас один бал. Наприклад, досі не відомо, де розташована його приймальня й коли він зустрічається з громадянами. Також він не провів щорічного звіту перед виборцями», — підкреслив Олег Черненко.
За результатами експертної оцінки, також ніхто не отримав п’ятірки. Лідерами з оцінкою у чотири бали стали лише шість депутатів: Леся Герасимчук, Людмила Головко, Ігор Мельничук, Дмитро Палій, Віталій Худецький та Анастасія Ярова. 33 депутати експерти оцінили у три бали, а двійку дали Руслану Афійчуку й Тетяні Калюжній.
Найнижче експерти оцінили роботу Руслана Афійчука та Тетяни Калюжної. Інфографіка: Олега Черненка.
«У 2018 році менше як 50 відсотків сесій міської ради відвідала лише одна депутатка — Наталія Собко. Якщо керуватися чинним законодавством, то можна розпочати процедуру її відкликання. 26 депутатів відвідали понад 60 відсотків сесій — це доволі гарний результат», — підсумував Олег Черненко.
Результати досліджень громадські активісти мають опублікувати у червні на сайті: attestation.in.ua.
 
 
Опубликовано : 30.05.2019 14:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів