Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницький визнали містом, яке розвиває ідеали Європи

02.06.2019 12:19 Текст:  Т+   T-  

 За це обласний центр отримає «табличку честі» – другу за рангом нагороду Парламентської асамблеї Ради Європи.

За словами хмельницького міського голови Олександра Симчишина, цю категорію присуджують 5-6 містам з усієї Європи.

 .

«МИ СТАЛИ ЄДИНИМ УКРАЇНСЬКИМ МІСТОМ, ЯКЕ ОТРИМАЛО В 2019 РОЦІ ЦЮ НАГОРОДУ. РАЗОМ З НАМИ ЩЕ ОТРИМАЛО П’ЯТЬ МІСТА: ДВА З НІМЕЧЧИНИ, ПО ОДНОМУ З ФРАНЦІЇ, РУМУНІЇ ТА ТУРЕЧЧИНИ. І МИ, ВЛАСНЕ, ПРЕДСТАВЛЯЄМО, УКРАЇНУ. З КІЛЬКОХ ДЕСЯТКІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УДОСТОЇВСЯ ДУЖЕ ВИСОКОЇ НАГОРОДИ», – ПРОКОМЕНТУВАВ МЕР.
Перед тим, як присудити Хмельницькому своєрідний «знак  якості», представники ПАРЄ впродовж півроку ретельно стежили за процесами у місті і моні торили усі можливі показники розвитку.
Приз Європи – це для муніципалітетів, які відповідають ідеалам Європи. Ідеали Європи передбачають демократичність муніципалітетів, відкритість влади, швидкість змін в місті, комфортність міст, активність громади, проекти, які пов’язані з сервісами для громади, на кшталт бюджетів участі, громадських бюджетів тощо.
Відзнаку міському голові представники ПАРЄ вручать на День Незалежності або ж на День міста. Нагорода, впевнений Олександр Симчишин, зробить Хмельницький ще більш привабливим для інвесторів.
Окрім нашого міста, відзнаку від ПАРЄ у цьому році отримав Львів. Це – «прапор честі», третя за рангом нагорода. Її Хмельницький удостоївся ще два роки тому. Тож попереду у нашого міста – боротьба за перший приз.
Опубликовано : 02.06.2019 12:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів