Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Олександр Симчишин розповів про свої парламентські амбіції

10.06.2019 19:17 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницький міський голова відповів на чутки про його бажання йти на парламентські вибори.

 Сьогодні, 10 червня, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зібрав прес-конференцію, щоб розповісти, чи планує він балотуватися до Верховної Ради України. Причиною стали чутки, які ширяться в місті.

«Були спекуляції, що я розглядав посаду міського голови як можливість піти у велику політику. Опитування хмельничан показують, що в мене є реальний шанс отримати повну перемогу на одномандатному окрузі №187, — розповів Олександр Симчишин. — Проте я не зраджу вибору хмельничан і не проміняю посаду міського голови на перспективу піти у велику політику».
Тому міський голова наголосив, що найближчим часом не йтиме у Верховну Раду України ні у списках, ні на мажоритарній основі. Каже, він отримує задоволення від нинішньої роботи.
У 2018 році зросла зарплатня міського голови та його заступників.
 Досліджувати декларації держслужбовців. Цього разу поцікавилися доходами і статками представників хмельницької міської влади. Зокрема, зазирнули у декларації міського голови Олександра Симчишина, його заступників Анатолія Нестерука, Володимира Гончарука, Андрія Бондаренка та Галини Мельник, секретаря міської ради Михайла Кривака й керуючого справами виконавчого комітету Юлії Сабій.
Розпочнемо з міського голови Олександра Симчшина. Минулого року він отримав у власність 20 відсотків квартири у Старій Синяві, загальною площею 106,2 квадратних метри. Також він володіє в обласному центрі земельною ділянкою площею 600 квадратних метрів і житловим будинком площею 169 «квадратів».
Майже єдиним джерелом доходів Олександра Симчишина є його мерська зарплатня. У 2018 році він отримав за основним місцем роботи 522 тисячі 335 гривень. Для порівняння у 2017-у — 309 тисяч 138 гривень. Крім того, він заробив у «ПриватБанку» 6 гривень банківськими відсотками та 24 гривні виплат за бонусним договором. Дружина міського голови Світлана Симчишин минулого року отримала 18 тисяч 920 гривень допомоги по догляду за дитиною.
Майже єдиним джерелом доходів Олександра Симчишина є його мерська зарплатня. Фото: khm.gov.ua
Згідно з декларацією, Олександр Сергійович не володіє транспортними засобами, корпоративними правами чи серйозними грошовими активами.
Опубликовано : 10.06.2019 19:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів