Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Експерти з Туреччини не змогли потрапити в Україну. Льонокомбінат готує акцію протесту (ФОТО)

16.01.2020 11:33 Текст:  Т+   T-  

 Йдеться про неприємну ситуацію, в якій опинився Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi).

Власник підприємства Олег Червонюк у своєму facebook розповів, що запрошених з Туреччини фахівців не пропустили на кордоні. Мовляв, «незрозуміла мета візиту». Хоча їх дуже чекають у Рівному і зокрема на підприємстві.

 

 і.

Олег Червонюк

Олег Червонюк пояснює:
Суть в тому, що четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених Рівненським льонокомбінатом (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні, також наша компанія придбала їм квитки, були затримані у львівському аеропорту, їх утримували (12!) годин — без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати, звісно.

Рівненський льонокомбінат

Усе скидалося на те, що просто чекали хабаря.


А не отримавши - бюджетним коштом відправили назад до Туреччини — це 35 тисяч гривень. Багато це чи мало хай скажуть учитель, лікар, чи пенсіонер, яким платять із бюджету.
Керівник льонокомбінату зазначає, що особливо цинічним виглядає формулювання рішення: "незрозумілість мети візиту".
Юристи підприємства з оригіналами документів виїхали до Львова, аби владнати цю ситуацію.

Міжнародний аеропорт Львів

Гостей із Туреччини обіцяли відпустити, якщо Держприкордонслужба отримає підтвердження мети приїзду.
Однак, коли юристи прибули до Львова (о 16:00), їх просто проігнорували.
Капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш дозволила собі навіть не вийти до представників компанії, а після 17:00 години нам просто відповіли, що «робочий день закінчився».


Скажіть, буде нормальне ставлення до нашої держави й з боку решти світу, і в нас самих, коли на місцях у державних органах сидять ось такі Олі, які діють не за законом і не в інтересах держави, а на власний розсуд і у власних інтересах – пише Олег Червонюк.

Капітан Державної прикордонної служби Ольга Кардаш. ФОТО у мережі виклав Олег Червонюк

Отож колектив Рівненського льонокомбінату (ТОВ Т-Стиль, ТМ Goldi) збирається влаштувати акцію протесту біля Львівського аеропорту і Західного управління Держприкордонслужби у Львові.
Думаю, тисяча протестувальників на території аеропорту, які зустрічатимуть європейських гостей із плакатами "Stop Ukrainian Corruption!" змусять владу звернути увагу на цю проблему, а також звільнити капітана Ольгу Кардаш із Держприкордонслужби з причини службової невідповідності.
Акція відбудеться у понеділок 20 січня, повідомляють на льонокомбінаті.
Скажіть, можна не обурюватися, можна залишати безкарними отакі "дрібниці", з яких, зрештою, і складається вся наша економіка та формується обличчя держави в цілому?
Ось така красуня, капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш, якій пощастило служити на доволі теплому місці - не в лісі,не в полі, не на гарячих сході чи півдні, а в комфортних умовах львівського аеропорту взяла на себе сміливість чинити свавілля, завдавати збитків державі (про наше підприємство навіть мовчу).
Якщо коротко, то суть в тому, що четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених Рівненським льонокомбінатом (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні, також наша компанія придбала їм квитки, були затримані у львівському аеропорту, їх утримували (12!) годин - без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати, звісно.
Усе скидалося на те, що просто чекали хабаря.
А не отримавши - бюджетним коштом відправили назад до Туреччини - це 35 тисяч гривень. Багато це чи мало хай скажуть учитель, лікар, чи пенсіонер, яким платять із бюджету.
Особливо цинічними є формулювання рішення: "незрозумілість мети візиту" 🤦, а також той факт, що наших юристів змусили везти з Рівного оригінали документів, пообіцявши після цього впустити наших партнерів.
Однак, коли юристи прибули до Львова (о 16:00), їх просто проігнорували.
Красуня Оля дозволила собі навіть не вийти до представників компанії, а після 17:00 години нам просто відповіли, що "робочий день закінчився".
Скажіть, буде нормальне ставлення до нашої держави і з боку решти світу, і в нас самих, коли на місцях у державних органах сидять ось такі Олі, які діють не на законом і не в інтересах держави, а на власний розсуд і у власних інтересах.
 
Опубликовано : 16.01.2020 11:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів