Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

НКВД зразка 2010 - в Хмельницькому відбулася акція протесту проти прийняття нового Податкового Кодексу

26.06.2010 06:39 Текст:  Т+   T-  

«НКВД – Налоговый Кодекс Всех Добьет» - саме так стурбовані прийняттям нового законопроекту у першому читанні українці називають новий Податковий кодекс. Центр комерційного права визнав проект Податкового кодексу таким, що суперечить конституційним правам громадян.

Підприємці малого та середнього бізнесу області обурені прийняттям в першому читанні проекту закону. Як наслідок, сьогодні на Майдані Незалежності в обласному центрі забралися кількасот підприємців, представників політичних сил та громадських організацій, жителів міста, щоби заявити своє обурення новим Податковим кодексом.

 

 

 

 

Як вважають підприємці, серед яких найбільше представників саме малого бізнесу, фіскальний тиск на середній та малий бізнес з прийняттям цього закону стане непосильним, що призведе у свою чергу до втрати робочих місць та основних джерел заробітку багатьох сімей, а також неминучим стане зростання цін. Основними моментами, що викликали найбільше обурення підприємців, стали: введення касових апаратів, збільшення у кілька разів розмірів податків, переведення деяких видів підприємницької діяльності на загальну систему оподаткування, зростання розміру штрафів за порушення податкового законодавства, збільшення термінів перевірок, а також запровадження практики проведення податківцями обшуків і допитів, а також введення податків на депозити.


Акція показала, що представники малого та середнього бізнесу заради захисту своїх бізнесових інтересів , принаймні деяка їх частина, готові до участі в масових акціях протесту та навіть пішого походу до Києва.
У відповідь Хмельницька міська податкова інспекція стверджує, що найбільше прийняття нового Податкового кодексу побоюються злісні неплатники податків, а подібні податкові системи діють в найрозвиненіших країнах світу, до прикладу, в Німеччині.


Ольга Лисиця для «Моя газета+»
 

Опубликовано : 26.06.2010 06:39   на главную
Также в рубрике:
 

 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів