Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Вода «Збручанська роса» - це не вода «Збручанська»!

01.07.2010 14:24 Текст:  Т+   T-  

Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету зобов'язало ПП «Рудпол» усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції. ПП "Рудпол" протягом 2008 та першого півріччя 2009 року здійснювало промисловий розлив вод: мінеральної природної лікувально-столової питної сильногазованої "Збручанська", питної газованої "Роса" та питної газованої "Збручанська роса".
 

«Мінеральні лікувально-столові води Збручанського родовища, розташованого на території Городоцького району Хмельницької області, біля смт. Сатанів, завоювали довіру та визнання у великого кола споживачів не тільки України, а й усього світу. Вода "Збручанська" користується постійним попитом у споживачів, які регулярно вживають її для лікувально-профілактичних цілей. Кожний із виробників, які здійснюють промисловий розлив води "Збручанська", намагається максимально підтримувати довіру споживачів до якості води.

Сировина для виготовлення води "Збручанська роса" закуповується підприємством за договорами купівлі-продажу з ДВКП "Кондор" та ЗАТ "Подільські мінеральні води". ДВКП "Кондор" отримав ліцензію на видобування прісних підземних вод з джерела, розташованого на ділянці Білогірського родовища (Білогірський район Хмельницької області). ЗАТ "Подільські мінеральні води" має ліцензію на користування надрами для видобування підземних мінеральних природних столових вод із свердловини Волицького родовища (с. Волиця Польова Теофіпольського району Хмельницької області).

Що стосується води "Збручанська роса", виробником якої є ПП «Рудпол», то на її етикетках не вказане місце видобутку води, хімічний склад, номер свердловини. Ці фактори не дають можливості споживачам продукції встановити місце походження води. Використання підприємством позначення "Збручанська" при виробництві та реалізації питної газованої води "Збручанська роса", насправді видобутої із Білогірського та Волицького родовищ з подальшою додатковою обробкою, може ввести в оману споживачів продукції стосовно походження цієї води та в кінцевому результаті призвести до змішування з мінеральною природною лікувально-столовою питною водою "Збручанська".

Відповідно до чинного законодавства виробник (продавець) повинен своєчасно надавати чітку, конкретну, однозначну, з правдивими відомостями щодо продукту, конкретно та правдиво характеризувати продукт, розкрити його природу, походження, дати змогу вирізняти даний продукт від інших, щоб забезпечити споживачу можливість правильного вибору.

Дії ПП "Рудпол" щодо використання позначення "Збручанська" під час виробництва та реалізації питної газованої води з назвою "Збручанська роса", вода для якої, як сировина, видобувалось із Білогірського та Волицького родовищ з подальшою додатковою обробкою, визнані порушенням конкуренційного законодавства у вигляді дій у конкуренції, що суперечать торговим чесним звичаям у підприємницький діяльності. Відділення наклало на підприємство штраф та зобов'язало у двохмісячний термін усунути порушення» - прокоментував ситуацію голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко.

За матеріалами Прес-служби ХОТВ АКУ
 

Опубликовано : 01.07.2010 14:24   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів