Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

"БіоСЕСС" дає нове життя

30.10.2008 21:13 Текст:  Т+   T-  

Інформація на правах реклами

Останнім часом почала зявлятися у ЗМІ сенсаційна інформація про цукровий діабет, а саме про те, що він виліковний. Винайдено чудодійний препарат, автором якого є наш земляк Микола Савчук. Пропонуємо вам, шановні читачі, інтервю з винахідником та розробником препарату БіоСЕСС. Можливо, комусь цей препарат допоможе повернути здоровя.

Кор.:Миколо Андрійовичу, давайте повернемося до самого початку. З чого все почалося? Що Вас наштовхнуло на створення препарату?

М.С.: У народі кажуть: “Навчить біда ворожити.” Протягом десяти років я хворів хронічним панкреатитом. Лікувався по традиційних класичних схемах. У період загострень проходив курс лікування на денному стаціонарі. Деякий час це допомагало. Але років 6 тому класичні засоби вже не допомогли. Я повторив курс лікування з дорогими імпортними препаратами – але й це не допомогло. Втративши надію на лікарів, мені залишалося лише просити допомоги у Бога. За цей період я схуд на 25 кг, відмовлявся від їжі, бо це викликало неймовірний біль. Хто хворіє на панкреатит, мене добре зрозуміє. Мені вже було життя не миле. Була підозра на панкреонекроз... Але одного разу встав вранці – і знав рецептуру препарату, який мені потрібно зробити, щоб вилікуватися. Я бачив його так чітко, ніби приготовляв уже тисячу раз. Я трохи знаюся на травах.

Кор.:Звідки прийшло це знання? Чи можна сказати, що Вас «осінило»?

М.С.:Як воно прийшло, я не знаю і не можу цього логічно пояснити. Кілька днів присвятив на приготування препарату, а потім почав його вживати. Через 5 днів дружина вже смажила мені вранці яєшню на шкварках. Для хворого на панкреатит, особливо у стадії загострення, це ніби ковтнути цілого їжака. Але нічого страшного не відбулося. Я просто літав від щастя. Так почуваюся й до сьогодні.

У мого кума була аналогічна хвороба – пішлункова залоза почала відмирати з голови. Я запропонував йому препарат і він вилікувався. Проте через деякий час після стресової ситуації (адреналін спонукає до виділення більшої кількості цукру) у нього була ремісія хвороби. Тому він ще раз пройшов курс прийому препарату.

Від природи я допитливий. Тому, бачучи таку дію винаходу, зацікавився цим. Почав у своєму середовищі шукати людей, хворих на панкреатит. Довго шукати не приходилось. І у всіх була така ж реакція, як і в мене – хвороба проходила. Серед них були такі, які паралельно хворіли на цукровий діабет. І сталося диво – цукор у них нормалізовувався.

Знаючи про те, як люди страждають, я пробував донести інформацію про препарат керівництву нашої держави. Звертався до Міністерства охорони здоров’я. Звідти мене відправили у Фармкомітет, де прийняли з недовірою і ігнорували. Зрозумівши, що ніхто з влади мені не допоможе, я відчув моральний обов’язок самому донести інформацію до людей. Спочатку я зайнявся легалізацією препарату. Вона була потрібна для того, щоб довести безпечність препарату, щоб люди з цукровим діабетом не боялися його вживати. Процедура легалізації зайняла багато часу і грошей. Мені допомагали родичі і знайомі. У 2005 році препарат був легалізований.

Наступним етапом, після легалізації, була необхідність створення виробничої бази, лабораторії, яка відповідала б вимогам для виробництва БАД. Я почав звертатися до “сильних світу цього” з проханням, щоб вони допомогли знайти 10 чоловік з цукровим діабетом, які б приймали препарат під особистим спостереженням «державного мужа». Для них нічого не коштує це зробити, але куди б я не звертався – кругом була байдужість. Це у кращому випадку.

Кор.:До кого саме ви зверталися?

М.С.: Звертався до Ющенка, Януковича, Тимошенко, Кабінету міністрів двох скликань, в Академію наук, до Верховної Ради, Карпачової, Черновецького, Порошенка, нетрадиційної медицини, громадських та політичних організацій. Навіть просив грошей на передачі «Акули бізнесу». Ця переписка збережена, її назбирався вже повний кошик, але результату не було ніякого.

Кор.: Можливо, якби хтось серед них був хворий і спробувавши препарат, вилікувався, тоді б була допомога...

М.С.:Коли я звертався до депутатів, один наш земляк, не хочу називати прізвище, депутат попереднього скликання, з дитинства хворів на виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки. А збудником виразкової хвороби, як виявили італійські вчені, є хелікобактерії Пілорі. Я сказав, що вилікую його без питань. Він пообіцяв, що якщо це правда і він вилікується, то зробить «зелену дорогу» препарату. Після прийому засобу він вилікувався, зробив обстеження і все нормалізувалося. Проте, нажаль, він не повірив цьому. Через деякий час він був у Польщі і зробив обстеження там. Коли підтвердилося, що бактерій в небезпечних дозах вже немає, наші дороги розійшлися і контакти втратились. Я для нього зник.

Кор.: Скільки років тому це було?

М.С.: 5 років тому. Знаєте, я є знана людина в Хмельницькому і обманювати не вмію. Все, що я говорю - це чиста правда. Мої друзі та колеги можуть підтвердити все це.

Кор.: Можливо, ще якась знана особа мала справу з Вашим винаходом і бачила результати?

М.С.:У Києві є відомий професор (не буду називати прізвище), який причетний до вивчення проблем цукрового діабету. У нього є дослідний відділ. Коли я звернувся до нього, він взяв препарат. Але відмовився дати оцінку, маючи меркантильні інтереси. Пояснив, що препарат бездієвий. Але що цікаво... Проходить рік. Дзвінок з Києва – звертається жінка. Розповідає, що у неї цукровий діабет і пішла патологія на нирки і очі. Я запитав, як вона на мене вийшла. У розмові я відчув її розгубленість, почалися розповіді про якихось людей, які мені не знайомі. Я сказав, що не дам препарату, поки вона не скаже правду. Тоді вона і назвала прізвище цього професора, друга їхньої сім’ї, який дав їй наші координати. Відіслав їй препарат, але на серці залишилася образа. Якщо рідні або знайомі, то мають право на порятунок, а якщо пересічний громадянин, то... Яка тут любов до ближнього, яка клятва Гіппократа...

Кор.: Що Ви робили після того, як ніхто з влади не захотів допомогти?

М.С.:Після депресії, як синусоїда, повертається наснага і я знову почав займатися цим питанням. Я закинув свій бізнес і сенсом мого життя стала допомога людям. Мені було шкода людей, які передчасно вмирають і дітей, що страждають. На протязі цього часу проводилися дослідження препарату, виробилася концепція його впливу на організм людини. Це імуностимулятор, аналогів якому не існує в світі. Яскравим підтвердженням цього є його здатність вилікувати цукровий діабет як першого так і другого типу, з ремісією не раніше, ніж 6 місяців. При цукровому діабеті препарат має відстрочену дію, бо потрібен час для того, щоб відновились клітини. За 10 днів запускаємо імунну систему, а на 20-25 день спостерігаємо наслідки. Особливо ефективний він на початкових стадіях захворювання.

Кор.: А коли цукровий діабет вже «задавнений», чи є сенс приймати препарат?

М.С.: У будь-якому випадку, незалежно від терміну захворювання, вживання препарату є необхідністю. Цукровий діабет страшний своїми патологіями. Серед них – нейропатія (втрачення чутливості нейронів), ангеопатія(порушення функцій судин, що породжує атеросклероз). БіоСЕСС попереджає і усуває ці патології на фоні цукрового діабету. Лікуються й гінекологічні захворювання, таких як полікістоз, міома, фіброміома.

Кор.: Як відноситься офіційна медицина до препарату?

М.С.: Всі науковці та лікарі знають (хоча мовчать про це), що інсулін не забезпечує організм всім необхідним. Бо тоді б не виникали патології. Якщо повністю дослідити препарат, то потрібно буде перевернути медицину «з ніг на голову». Взагалі, сучасна медицина б’є по хвостах, тобто усуває наслідки. А риба, як знаємо, гниє з голови. БіоСЕСС – стоїть на щабель вище, він усуває причину. Це препарат нового покоління. Як мінімум, можна прибрати з аптек третю частину ліків і поставити на їхньому місці Біосесс. Його багатовекторність полягає в тому, що він відновлює імунну та ендокринну систему, після чого «букет хвороб» зникає. Це препарат майбутнього і його визнають на офіційному рівні.

Кор.: Що входить до складу препарату?

М.С.:Це білково-рослинний продукт, у якому немає жодних штучних сполук. Присутній повний ряд амінокислот, які ми знаємо і яких ще не знаємо.

Кор.: Чи проводяться дослідження про вплив БіоСЕССу при інших хворобах, з якими не може справитися офіційна медицина?

М.С.:Я займаюсь впливом препарату при ВІЛ-інфекції. Дає покращення у показниках аналізу крові. Особливо це виражено при діареї, яка виникає на фоні СНІДу і призводить до летального кінця. Користуючись нагодою, прошу відмітити наступне. Інформація про хворих конфіденційна, їх знайти важко, тому всіх хворих на СНІД прошу зв’язатися зі мною для їхнього ж блага. Конфіденційність зобов’язуюсь зберігати.

Кор.: Можете дати нам номер телефону, за яким могли б звертатися люди, яких зацікавить інформація про препарат?

М.С.:Так, нехай люди звертаються на наш сайт www.biosess.at.ua, таза телефоном (0382) 71-85-40 та 8-097-576-19-83.До речі, він уже є у деяких аптеках Хмельницького (мережі: аптека №1, №2, Лікар+, Медтехніка, Фармаленд та інші).

Кор.: На завершення нашої розмови, чого Ви хочете побажати нашим читачам?

М.С.:Перше побажання – щоб кожна людина подивилася на своє призначення в цьому світі. Треба визначитися, що є головним. Хотілося б, щоб головним було духовне життя.

Спілкувалася Аліна Бондар
Опубликовано : 30.10.2008 21:13   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів