Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Визначено переможців фотоконкурсу "Хмельницький крізь обґєктив"

23.09.2010 21:05 Текст:  Т+   T-  

Підбито підсумки фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив", присвяченого 579-ій річниці міста Хмельницького. Кращі роботи відібрано на виставку, яка розмістилася у приміщенні управління у справах сім’ї та молоді. Відбулося урочисте її відкриття, під час якого нагороджено переможців конкурсу.

Вже стало доброю традицією напередодні Дня міста оголошувати фотоконкурс "Хмельницький – крізь об’єктив". Цьогоріч він проводився вшосте. До участі у ньому запрошувалися професійні фотографи та аматори фотомистецтва.
На нинішній конкурс представлено понад 200 робіт. З них авторитетне журі відібрало для експонування на виставці понад 100 фотографій 23 авторів.


Під час урочистого відкриття виставки секретар організаційного комітету, директор КП "Хмельницькінфоцентр" Валентина Андріїшина оголосила результати проведеного фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив". Дипломами переможців та грошовою премією нагороджені такі учасники фотоконкурсу:

Номінація "Відзнака міського голови":
за перемогу в номінації "Гран-прі" (найвища нагорода фотоконкурсу) та високу майстерність і особливе художнє бачення у фотомистецтві, участь у виставці-конкурсі фотографії "Хмельницький крізь об’єктив" нагороджено Анатолія Іванова.

Номінація "Новини та повсякденне життя"
1 місце - Сергій Аніськов;
2 місце – Сергій Зисько;
3 місце – Леонід Западенко

Номінація "Люди"
1 місце - Віктор Федотов;
2 місце – Олександр Дмитришин;
3 місце – Наталія Дмитрук.

Міський голова побажав присутнім майстрам фотографії успіхів та перемог у наступних фотоконкурсах.
Виставка триватиме до 15 жовтня цього року. Тож, запрошуються всі охочі її відвідати.
Хмельничани, а також гості нашого міста, які відвідають виставку також зможуть визначити переможця у номінації "Приз глядацьких симпатій", опустивши свій відгук за одну з фоторобіт, яка найбільше їм сподобалася, у спеціальну скриньку. Вона буде знаходитися у виставковій залі. Після підрахунку голосів, автор, робота якого набере найбільшу кількість голосів, отримає Диплом переможця у номінації "Приз глядацьких симпатій".

Автор: УВІП

Опубликовано : 23.09.2010 21:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів