Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Як визначатиметься база оподаткування операцій з постачання товарів та послуг?

28.12.2010 18:41 Текст:  Т+   T-  

В Кодексі термін „поставки” замінено на „постачання”.

База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 Кодексу (вступає дію з 1.01.2013р.), з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку). Оскільки, новий порядок визначення звичайних цін набере чинності з 1 січня 2013 року, до цієї дати діятимуть чинні на даний момент правила визначення звичайних цін (встановлені пунктом 1.20 Закону “Про оподаткування прибутку підприємств”).


У порівнянні із діючим законодавством в Кодексі виключено положення стосовно відхилення в розмірі 20% від рівня звичайної ціни.

 

Начальник управління оподаткування юридичних осіб В.Шкарпета
 

 

Опубликовано : 28.12.2010 18:41   на главную




Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів