Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому відкрито ще один комп'ютерний клас

03.09.2008 16:29 Текст:  Т+   T-  

Автор: УВІП

Напередодні нового навчального року ще один міський навчальний заклад збагатився комп'ютерним класом. Відтепер такий сучасний технічний та інформаційний центр почав діяти в технологічному багатопрофільному ліцеї №4.
Директор ліцею Юрій Курманський не приховував свого задоволення від довершеної справи, дякуючи міській владі та спонсорам за допомогу в придбанні комп'ютерної техніки і ремонті актової зали.

З вітальним словом до педагогічного колективу ліцею звернувся заступник міського голови Віктор Байдич. Він привітав присутніх із початком нового 2008-2009 навчального року та побажав усім плідної праці.
Віктор Григорович наголосив, що міська влада постійно опікується питаннями повноцінного функціонування кожного навчального закладу, розуміє проблеми педагогів міста.
Адже освітня галузь - це та галузь міста, державна значимість якої неперевершена. Саме в її лавах формується потенціал інтелекту, розуму, виховуються гідні громадяни та патріоти незалежної України. Дякуючи плідній праці педагогів, місто Хмельницький широко відоме в освітньому просторі України.
Збільшення дохідної частини міського бюджету дало змогу значно підвищити видатки на освіту. Якщо у 2007 році на розвиток та утримання освітніх закладів міста було виділено 121,8 млн. гривень, що було на 36,5% більше, ніж у 2006 році. То в бюджеті 2008 року передбачається збільшення видатків ще на 27% (158,1 млн. грн.).
Протягом останніх 2-х років було завершено комп'ютеризацію закладів освіти, на що виділено 1227,5 тис. грн. Продовжується поновлення комп'ютерного парку в закладах освіти міста, надання безлімітного доступу до Інтернету.
Все це - створення умов для забезпечення доступу учнівської молоді до світового інформаційного простору та запровадження комп'ютерно-орієнтованих технологій в навчальному процесі.

 

 

Опубликовано : 03.09.2008 16:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів