Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

З А Я В А Хмельницької міської організації Конгресу Українських Націоналістів

04.09.2008 21:18 Текст:  Т+   T-  

Автор: КУН

Провід Хмельницької міської організації Конгресу Українських Націоналістів висловлює глибоке занепокоєння з приводу різкого загострення політичної ситуації в Україні. Події останніх днів свідчать про те, що антиукраїнські сили перейшли  у відвертий наступ на основи української державності. 2 вересня у Верховній Раді України відбулися події, які яскраво засвідчили про зраду своїх виборців тими політичними силами, що обіцяли на виборах 2007 року створення «коаліції демократичних сил» БЮТ та НУНС, боротьбу з антиукраїнськими силами та діяльність заради України і українців.
Тестом  на відданість українським інтересам стало відношення до агресії Російської імперії щодо незалежної і волелюбної Грузії. Голосування по даній позиціїї однозначно засвідчило, хто чиї замовлення і вказівки виконує. Пґята колона живе і діє. На жаль, до когорти цих зрадників і ворогів приєдналися і ті, хто вселяв в мільйони українців надію на національне відродження. Фактично над Україною нависла загроза конституційного перевороту, інспірованого Москвою.
Спільне голосування БЮТ та партії регіонів, відсутність чіткої позиції щодо російської агресії на Кавказі вимагає негайного засудження. Провід Хмельницької міської організації Конгресу Українських Націоналістів розцінює події 2 вересня як антиконституційний переворот. Ухвалення 2 вересня законопроектів, які обмежують повноваження Глави держави у сфері оборони та зовнішньої політики загрожують національній безпеці та обороноздатності України.
Верховна Рада в черговий раз продемонструвала, що головними у парламентській залі залишаються інтриги, домовленості заради спільного дерибану та боротьба за владу. Парламент став символом зради і обману. Інтереси людей відходять далеко на задній план, про них згадують тоді, коли приходить пора виборів.

Хмельницька міська організація Конгресу Українських Націоналістів закликає:
-    відкликати проголосовані законопроекти, спрямовані на порушення конституційних рівноваг, обмеження конституційних повноважень Президента, як таких, що мають відверту антиукраїнську, антидержавну сутність;
-    негайно ухвалити заяву парламенту щодо російсько-грузинського конфлікту, однозначно засудивши посягання на територіальну цілісніть Грузії з боку Росії.

У випадку продовження у Верховній Раді дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні, закликаємо Президента України розпустити парламент, як розплідник зради, брехні, інтриг, безвідповідальності та ввести пряме президентське правління для наведення ладу та порядку у державі. Ми переконані, події, які відбулдися мають бути глибоко проаналізовані українцями, щоб в майбутньому не піддаватися на улесливі обіцянки, а дивитися в на світ тверезо, з державницьких позицій. Ми повинні зрозуміти, що державницькі пріоритети набагато важливіші від короткочасних вигод. Бо так можна втратити найголовніше - Україну.
Опубликовано : 04.09.2008 21:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів