Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Нічні метелики» серед студентства. Що буде далі?

05.09.2008 15:15 Текст:  Т+   T-  

Автор: Моя Газета+

Американський соціолог Руфус Кінг колись сказав: «Суспільство ніколи не зможе ввести ефективні санкції для захисту людей від їх власних слабкостей та захоплень». Важко з цим не погодитися. Саме тому не варто сподіватися на те, що людство колись відмовиться від торгівлі «живим товаром». Але з цим пороком сучасного демократичного суспільства варто та необхідно боротися.

Проституція в усьому світі досить поширене явище. Не обминає «найдавніша професія» і наше рідне місто. Слід відзначити - лише за офіційною статистикою, 20% від осіб, що надають сексуальні послуги різного роду на комерційній основі, складають дівчата у віці 16-17 років. Усім відомі причини, чому вони не знаходять іншого виду заробітку, окрім надання чоловікам певних послуг - це, насамперед, фінансова нестабільність та соціальна незахищеність. А поглянути на працевлаштування молоді - хто візьме студента без диплома? Якщо й візьмуть, то розраховувати на стабільну зарплатню від приватних підприємств  не варто (в контексті Хмельницького, де домінування малого та середнього бізнесу очевидне), не кажучи вже про державні місця зайнятості. Варто прийняти до уваги соціальний фактор фінансового забезпечення населення, а особливо студентів родом із сіл, де фінансова допомога батьків мінімальна.
Проституція у гуртожитках - це вже занадто
Усім відоме студентське життя: нічні гуляння у кімнатах, походи до дівчат, випивка. У гуртожитках, які менше контролюються (для прикладу, гуртожитки місцевих профтехучилищ) можна сказати,  взагалі «бєспрєдєл», а що більш сумно - ні для кого це не секрет. Навпаки, багато хто і користується цим безладом. Аби читачу стало більш зрозуміліше, можна навести приклад роботи «інституток», як називають повій-студенток. Одна з систем досить проста: під гуртожиток того чи іншого навчального закладу в темну пору дня підґїжджає машина. Водій нехитрим жестом робить так зване «Фа-фа» (звук сигналу автомобіля) під вікнами студентського житла. Дівчата, які знають призначення даного поклику, одразу реагують выходят і запитують кількість бажаних клієнтами дівчат та, власне, напрямок маршруту (сауна, дачний маєток за містом, дискотека тощо), а потім і вирішують. Молоді студентки порою і самі не розуміють, у що ввґязуються у пошуках так званих вечірніх розваг, та пригод нічного міста. А потім залишаються «використаними». Добре, якщо «клієнти» залишать якихось грошей.
Інша схема взагалі абсурдна і досить проста. Дівчата просто проводять хлопців до кімнати (з вахтером завжди можна домовитись) і надають відповідні послуги. Звісно, попередньо домовляються з сусідками по житлу. Це явище межує з проституцією і простим бажанням студенток розважитись. Але якщо такі «зйоми» відбуваються регулярно і за гроші - це вже занадто.             
Ще більшого поширення проституція набуває у мережі Інтернет. Можна зайти на будь-який інтернет-сайт  знайомств (Однокласники, В Контактах тощо) і знайти студенток, які надають відповідні послуги по забаганкам чоловіків у нашому місті. Це досить таки зручно, уся необхідна інформація знаходиться на сторінці. У дівчини під псевдонімом KISSS на одному із вищевказаних Інтернет-ресурсів інформація виглядає наступним чином: «$100 - 2 часа моего внимания + 50 гривен выезд. Люблю просто отдохнуть с обеспеченными мужчинами. Конфиденциальность - 100% . Все виды секса. Привлекательная, опытная, хорошая фигура. Писать сюда, если меня устроит, я перезваниваю». Фотографії, аби у клієнтів дійсно виникло бажання, додаються. І що саме цікаве - у анкеті вказана назва місцевого ВНЗ, у якому навчається дівчина та форма навчання.  На думку автора матеріалу, тут коментарі недоцільні.  

Історія Вікторії

Мені все-таки вдалося поспілкуватися з однією дівчиною, студенткою місцевого вузу, яка розповіла дещо про свої методи заробітку з метою, аби молоді дівчата не вплутувались у даного роду авантюри.
Кор.: Віка, як все почалося, що змусило тебе піти на крок торгівлі власним тілом?
В.:
Відсвяткувавши випускний вечір і попрощавшись з дитинством у місцевій школі, вирішила - будь-якою ціною здобуду диплом про вищу освіту. Вступні іспити здала успішно, але потрапила на контракту форму навчання. Батьків це засмутило, оскільки, сам розумієш, які прибутки в селах. Ще й батько випиває. Повертатися додому не могла і не хотіла. На оплату першого семестру навчання мати напозичала грошей і ми з нею домовилися, що потім навчання оплачуватиму сама. Почала шукати роботу, довго розповідати, поміняла за півроку три місця праці.  Було дуже важко поєднувати роботу з навчанням, до того ж платили копійки. Згодом одна подруга запропонувала, за її словами, досить-таки вигідну справу. З нею ми почали навідуватися до нічних закладів міста. Одягались як потрібно, вели себе достойно. Чоловіки віком 35-45 років звертали увагу, пропонували поїздки до готелів, на загородні маєтки, в сауни. Спочатку було страшно і ніяково. Я добре знала про цей вид заробітку, оскільки дівчата з гуртожитку частенько стояли на обґїзній. За декілька місяців такої «праці» відклала собі гроші на навчання. Як не прикро - навіть трохи звикла до такого життя.
 Кор.: Було лячно?
В.:
Так.
Кор.: Чого боялася найбільше?
В.:
Чесно кажучи, боялася, аби мати не дізналася. Кошмарів, які часто сняться по ночам. Спочатку боялася клієнтів. Але потім з підозрілими особами навіть не спілкувалася. Боялась захворіти на венеричні захворювання. Тобто все так, як і розповідають.
Кор.: Конкуренція була?
В.:
Ще питаєш (відповідає з посмішкою), звісно, була. Всі так звані «точки» закріплені за певними людьми, типу сутенерами. Ось він і стоїть за тебе, він твоя «криша». Як домовишся, стільки й платиш. Повії зі стажем дивляться скоса. Молоді все-таки, користується більшим попитом. Але якщо платиш «криші» - не чіпають.
Кор.:  А що буде далі? Як житимеш?
В.:
Деякий період вже не займаюся даним видом заробітку. З людьми, які задіяні у цих справах, невеликі проблеми є, але будемо вірити в краще. Хочу покінчити з цим всім. Хочу отримати диплом про вищу освіту. Хочу працювати за спеціальністю, хоча знаю, що буде важко і, взагалі, наразі ще не уявляю, як влаштувати майбутнє. Якщо зможу закохатися у когось після всього цього - то неодмінно вийду заміж.
Кор.: Чоловіку розповіси про студентський заробіток?
В.:
Важко відповісти. Не знаю.  
Кор.: Віка, в тебе є можливість висловитися широкому колу читачів «Моєї газети +». Що б ти хотіла порадити молодим дівчатам, які стоять на межі вибору.  Чи, можливо, студенткам, які вже працюють і не можуть знайти виходу з даної досить важкої ситуації?
В.:
Вірте в себе. Любіть себе. Живіть так, аби не було соромно. І не робіть вчинків, про які можете жалкувати все життя. Щось конкретне порадити не можу, оскільки наразі сама перебуваю у досить скрутній ситуації. Хто зіштовхнувся з цим - бажаю вдало пережити. І представникам влади на всеукраїнському рівні бажаю плідної роботи, аби у молодих людей не виникало і думки про торгівлю власним тілом.
Як бачимо, «нічні метелики» працюють не лише у віддалених місцях рідного міста, а й літають впритул. Наразі проблема проституції серед студентів та малолітніх активно вирішується. Чимало громадських та жіночих організацій допомагають дівчатам у рамках різних проектів. На виїздах час від часу працюють психологи, стабільно роздаються засоби контрацепції тощо.  Активно підіймається проблема торгівлі людьми, що торкається теми проституції. А легалізація проституції майже ніяким чином не вплинула на хід подій у секс-індустрії. Більшість повій працюють нелегально, сутенерство переслідується законом.  Хочеться вірити, що зовсім скоро дівчата будуть повноцінно жити, навчатися, не знати лихої долі, а кохатися лише з коханими.

 

 Опубликовано : 05.09.2008 15:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів