Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 

У Хмельницькому відбудеться регіональний ярмарок інституційного розвитку

10.06.2011 14:39 Текст:  Т+   T-  

23 червня від 9.00 до 17.30 у Хмельницькій торгово-промисловій палаті проходитиме ярмарок інституційного розвитку.

Цей ярмарок – подія для організацій, які займаються розвитком громадянського суспільства. Це місце, де користувачі знаходять собі надійних та професійних виконавців, де презентуються унікальні майстер-класи від відомих практиків у сфері інституційного розвитку, а також можна побачити презентації від провідних тренінгових провайдерів.
Ярмарок інституційного розвитку організовує Ресурсний центр ГУРТ в рамках проекту “Інвестуймо в інституційну спроможність громадянського суспільства”, що реалізується в межах програми „Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.

Хто може взяти участь?
Інститути громадянського суспільства з Рівненської, Волинської, Житомирської, Тернопільської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей та ініціативні громадяни, які прагнуть впливати та змінювати свою громаду; хочуть отримати грошові ваучери від програми UNITER та придбати на Ярмарку тренінгові послуги. Організації, які надають послуги у сфері інституційного розвитку (тренінги, конференції, семінари), шукають нових клієнтів та прагнуть вийти на національний рівень.

Як потрапити на Регіональний Ярмарок?
Зареєструйтеся за цим посиланням та візьміть БЕЗКОШТОВНУ участь у Регіональному Ярмарку Інституційного розвитку https://spreadsheets.google.com/a/gurt.org.ua/spreadsheet/viewform?formkey=dGlnanJnZXdSQklnY3BPZlgwZU9ROUE6MQ

Детальніше про Ярмарки інституційного розвитку читайте на: gurt.org.ua/capacity.

Опубликовано : 10.06.2011 14:39   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів