Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Віншували представників місцевого самоврядування

08.12.2008 18:17 Текст:  Т+   T-  

Урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню місцевого самоврядування, який в нашій державі відзначається 7 грудня, відбулися напередодні свята в дитячій школі мистецтв.

Від імені міської влади працівників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, гостей зібрання привітав перший заступник міського голови Анатолій Савчук. У своєму виступі він коротко нагадав історію становлення місцевого самоврядування в Україні і в нашому місті. Зазначив: "Сьогодні місцеве самоврядування стало вагомою складовою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань". Далі у своїй доповіді Анатолій Федорович зупинився на конкретних справах, які вирішує сьогодні міська влада, наголосивши: "Все, що ми маємо позитивного, всі наші здобутки – це є результат особистої діяльності кожного депутата, кожного голови квартального комітету, комітету громадського самоврядування". Завершуючи свій виступ перший заступник висловив переконання: "... з такою командою, з такими традиціями і досвідом ми здатні вирішити будь – які найскладніші завдання". Анатолій Савчук привітав присутніх зі святам, побажав, щоб день місцевого самоврядування став для людей, чиєю наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування міста Хмельницького, ще одним об’єднавчим імпульсом у спільному прагненні зробити наше місто щасливим і багатим.


Учасників урочистих зборів також привітали і вручили відзнаки від Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної адміністрації начальник відділу внутрішньої політики виконавчого апарату обласної ради Валентин Савченко, від обласного комітету федерації профспілок державних установ Ольга Грабовецька. Від імені депутатського корпусу виступив депутат міської ради Валерій Таратасюк.
Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Мельника за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в місті Хмельницькому, активну громадську і депутатську діяльність та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування Почесними відзнаками Хмельницького міського голови з врученням цінних подарунків нагороджені:


- Бухал Іван Васильович – депутат Хмельницької міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;
- Ружицький Вадим Петрович – депутат Хмельницької міської ради, голова постійної комісії з питань економіки, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва;
- Шацило Леонід Адамович – депутат Хмельницької міської ради, члена постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.


Велика група депутатів Хмельницької міської ради відзначена Почесними грамотами та Подяками міського голови .
Почесні грамотами та подяками за особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування в місті Хмельницькому, сумлінну працю, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків перший заступник міського голови Анатолій Савчук вручив кращим працівникам виконавчих органів міської ради, членам комітетів самоорганізації населення мікрорайонів, головам квартальних комітетів, іншим представникам місцевого самоврядування міста.


Управління культури та туризму міської ради організувало для учасників урочистих зборів святковий концерт.
 

Автор: УВІП

Опубликовано : 08.12.2008 18:17   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів