Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

З нагоди професійного свята відзначено кращих підприємців.

08.09.2008 19:38 Текст:  Т+   T-  

Автор: УВІП

Урочистості з нагоди Дня підприємця відбулися в сесійній залі обласної державної адміністрації. Підприємців привітали керівництво міста і області, представники Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в області, Державної податкової адміністрації в області, Головного управління Пенсійного фонду України в області, Територіального управління Держгірпромнагляду, Головного управління МНС України в області, управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в області, Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Від імені Хмельницького міського голови Сергія Мельника підприємців привітала його заступник Ірина Ковальчук. Вона, зокрема, відзначила, що підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах життя міста Хмельницького, до нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Хмельницького. В місті зареєстровано 28079 фізичних осіб-підприємців та 6839-юридичних осіб. Це є запорукою економічного зростання, головним джерелом створення нових робочих місць, насичення ринку товарами вітчизняного виробництва та основою для формування середнього класу. Ірина Іванівна наголосила, що влада міста і особливо міський голова Сергій Мельник приділяють значну увагу розвитку малого та середнього підприємництва. Розроблений Стратегічний план економічного розвитку міста Хмельницького на 2008-2015 роки, в основу якого покладено три пріоритетних питання: створення сприятливого бізнес-середовища та підвищення іміджу міста, як місця для ведення бізнесу, залучення інвестицій; розвиток людських ресурсів; розвиток інфраструктури.
Підтвердженням співпраця між підприємцями та владою міста є позитивний приклад організації роботи дозвільного центру з підприємцями, який працює з вересня 2006 року,  налагодження взаємодії з представниками місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру в сфері господарської діяльності. Дозвільний центр Хмельницької міської ради визнаний одним з найкращих в Україні.


Заступник міського голови висловила переконання, що наполегливість, творчість та ентузіазм підприємців сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення міста, а плідна співпраця влади і підприємців матиме позитивну тенденцію до зростання.
В ході урочистостей за високі показники в роботі та вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста і області відзначено почесними грамотами та подяками 29 кращих підприємців.
Після урочистих зборів відбувся святковий концерт.

 


Характеристика підприємств,керівники яких за розпорядженням міського голови нагороджені Грамотами.

 

 Лісовий Анатолій Семенович  директор ТОВ "Алісбуд"

Засноване в 2007 році та займається загальним будівництвом будівель та виготовленням високо тривких підлог. На підприємстві працює 21 чоловік, середня заробітна плата становить 2410 грн.

Ващук Володимир Андрійович директор приватного впроваджувального науково-виробничого підприємства "Укрекспо-процес"

Підприємство працює з 1991 року та займається інженерно-технічним забезпеченням підприємств сільськогосподарського призначення та підприємств іншої виробничої сфери. Середня заробітна плата складає 3675 грн. За І-ше півріччя 2008 року підприємство сплатило близько 600 тис. грн. податків до бюджетів усіх рівнів.

Деревґянчук Григорій Григорович приватний підприємець

Займається виробництвом меблів зі скла, а також інших виробів зі скла, при якому застосовуються новітні технології обробки. На даний час приватний підприємець реєструє торгову марку "Світ скла", а також патентує нові моделі меблів. Підприємцем інвестовано у розвиток виробництва з Регіонального фонду підтримки підприємництва у Хмельницькій області 130 тис. грн., власних коштів та 260 тис. грн.

За поданням ГО "Хмельницька спілка підприємців та промисловців"
згідно витягу з протоколу №5 від 28.07.08 р. засідання правління спілки

Директор ПП "Солекс" Мельник Олена Миколаївна
приватні підприємці Роюк Віктор Мусійович, Єфремов Микола Вікторович Довгаль Сергій Дмитрович

Підприємці є представниками спілки підприємців та промисловців. Їх діяльність охоплює сферу торгівлі та послуг. Є успішними, активними громадськими діячами, благодійниками. Забезпечують підтримку у вирішенні соціальних проблем громадян, потреб дітей-сиріт, інвалідів та ветеранів міста.
Вкладають свій посильний внесок у розширення інфраструктури міста, його збагачення надходжень до міського бюджету.

За поданням "Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану"

Бобик Олександр Іванович приватний підприємець   
Займається ремонтом автомобільного транспорту

Бендель Григорій Іонович приватний підприємець   
Підприємець займається торгівлею шкільних, офісних та господарських товарів. На підприємстві працює 30 найманих працівників, середня заробітна плата становить 1350 грн.
 


 


 


Опубликовано : 08.09.2008 19:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів