Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Німці взялись за безпритульних собак Хмельницького

10.12.2008 21:49 Текст:  Т+   T-  

Перший заступник міського голови Анатолій Савчук у своєму робочому кабінеті провів зустріч з членами німецької організації ''Безіменна допомога тваринам не знає кордонів'', яка має статус ''Зареєстроване товариство''.

Участь у розмові взяли також директор міського комунального підприємства "Спецкомунтранс" Анатолій Королюк, начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Микола Вишпольський, директор притулку "Добро" Олександр Мазурук. Під час робочої зустрічі її учасники поділились досвідом вирішення проблеми безпритульних тварин, обговорили умови створення проекту по співробітництву між Хмельницьким притулком для бездомних тварин "Добро" та Зареєстрованим Товариством "Безіменна допомога тваринам не знає кордонів".


Метою та завданням Товариства є захист тварин по зовнішньому кордону ЄС і, насамперед, по кордону України, а також створення та підтримка проектів по захисту тварин України та Польщі.


У Хмельницькому делегація німецьких волонтерів, яку очолює голова Товариства фрау Ута Людвіг, перебувала два дні. Протягом цього часу вони встановили та налагодили контакти із співробітниками Хмельницького притулку для бездомних тварин "Добро", надали безкоштовну допомогу притулку у вигляді побутової техніки, речей по догляду за тваринами, кормів тощо.
П'ять собак-інвалідів без лапки члени делегації забрали для влаштування у німецькі сім'ї.
 

Автор: УВІП

Опубликовано : 10.12.2008 21:49   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів