Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Прокурор міста Хмельницького скасував незаконну постанову про закриття кримінальної справи за фактом смерті пацієнток обласної лікарні

11.12.2008 17:23 Текст:  Т+   T-  

Як повідомлялось раніше, 21 листопада 2007 року відділом розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи, СУ УМВС України у Хмельницькій області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.140 Кримінального кодексу України, за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичними працівниками гінекологічного відділення обласної лікарні

що спричинило смерть двох пацієнток і тяжкі тілесні ушкодження третій. Нагадаємо, що смерть жінок настала після виконання передопераційних процедур з промивання кишківника.


4 грудня 2008 року вказаним відділом винесено постанову про закриття зазначено кримінальної справи у зв’язку з відсутністю у діях медичних працівників складу злочину.


Прокуратура з таким рішенням не погодилась. 10 грудня 2008 року прокурором міста Хмельницького постанова про закриття кримінальної справи скасована як незаконна. Підставою для цього є невиконання всіх можливих слідчих дій, спрямованих на всебічне, повне та об’єктивне дослідження обставин справи і прийняття законного рішення.


Справу для провадження подальшого досудового слідства направлено до слідчого управління УМВС України у Хмельницькій області. Провадження слідства прокуратурою області взято під контроль.

Автор: Лілія Коцюк,
прес-секретар прокурора Хмельницької області

Опубликовано : 11.12.2008 17:23   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів