Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Волонтери підводили підсумки своєї роботи

11.12.2008 22:16 Текст:  Т+   T-  

9 грудня на базі міського комплексу соціальної реабілітації та побутового обслуговування пенсіонерів збирались волонтери міста Хмельницького. Організатором зборів виступила Хмельницька міська організація ветеранів України.

Нині на у нашому місті проживає біля 64,5 тисяч пенсіонерів, з них 28 тисяч ветеранів війни та праці, 2800 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, понад 21 тисяча людей з особливими потребами. Ці люди отримують різні види соціальної допомоги та послуг. Втім ще близько 10 тисяч хмельничан потребують сторонньої посильної допомоги.


Цього разу волонтери підводили підсумки роботи, обмінювались досвідом, а також обговорювали плани на наступний рік.
При Хмельницькій міській організації ветеранів України діє 66 волонтерських об’єднань, 42 - функціонує у навчальних закладах міста. Основною роботою волонтерського руху на сьогодні є відвідування та підтримка ветеранів війни та праці, малозабезпечених жителів міста, їх соціальна реабілітація, консультування, психологічна підтримка та матеріальна допомога, а також виявлення одиноких та нужденних жителів міста, які потребують сторонньої допомоги.


У ході засідання було обговорено питання щодо об'єднання зусиль волонтерів ветеранських організацій та волонтерів навчальних закладів для виявлення одиноких, малозабезпечених, лежачих хворих осіб, для надання їм своєчасної допомоги; відкриття силами ветеранського активу та працівників комплексу громадських клубів за інтересами у всіх первинних ветеранських організаціях міста. Окрім того, на зборах, говорили про подальше розширення та збільшення кількості волонтерів із залученням студентської та учнівської молоді міста; більш тісної співпраці між міським управлінням праці та соціального захисту населення, ветеранською організацією та навчальними закладами з метою розвитку волонтерського руху для координованої підтримки соціально вразливих категорій хмельничан.


Кращих волонтерів за підсумками року було відзначено грамотами та подарунками.
 

Автор: УВІП

Опубликовано : 11.12.2008 22:16   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів