Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Тарифи на тепло для населення не зміняться

12.12.2008 20:23 Текст:  Т+   T-  

Розглянувши звернення міського комунального підприємства ''Хмельницьктеплокомуненерго'' та комунального підприємства ''Південно-Західні тепломережі'' виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 11 грудня ухвалив рішення Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та підігріву води в місті Хмельницькому.

Згідно зазначеного рішення тарифи на послуги з централізованого опалення та підігріву води для бюджетних установ збільшився на 26%, для госпрозрахункових підприємств зріс на 75%.


Тарифи на послуги з теплопостачання для населення залишаються на діючому рівні, незважаючи на те, що з червня по грудень закупівельна ціна газу для населення щомісячно дорожчає на 3,5 %, а від початку року зросла на 27,3 %. За 10 місяців 2008 року діючий тариф для населення відшкодовує витрати з надання послуг теплопостачання на 75,6 %.


Як зазначила в ході обговорення зазначеного питання доповідач - заступник директора КП "Хмельницьктеплокомуненерго" з економіки Світлана Остпюк: "Передумовою збільшення тарифів є значний ріст закупівельних цін на природний газ. Для бюджетних організацій та інших споживачів ціна на природний газ в поточному році збільшилась на 87%. Однак, для бюджетних організацій тариф п'ять разів корегувався, тому для бюджетних установ збільшується на 26%. Для госпрозрахункових підприємств тариф не переглядався з 1 січня 2007 року, тому збільшується на 75%".
 

Автор: УВІП

Опубликовано : 12.12.2008 20:23   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів