Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Прочани пішої ходи "Тарасів дороговказ" провели зустріч з молоддю Хмельницького

08.09.2008 20:24 Текст:  Т+   T-  

Автор: УВІП

6 вересня біля памґятника Т.Г. Шевченку відбулась зустріч учасників пішої ходи "Тарасів дороговказ" з молоддю міста Хмельницького, представниками засобів масової інформації та усіма бажаючими поспілкуватись про творчість великого Кобзаря.

Акція стартувала 24 серпня 2008 року з міста Луцька і завершиться у Каневі, де будуть підбиватись підсумки зробленої роботи для подальшого її втілення у запланованому виданні.


Маршрут руху пішої ходи проліг і через Хмельницький. Тож поціновувачі таланту Кобзаря мали унікальну нагоду спілкування з молодим шевченкознавцем, монументалістом, фотографом Русланом Теліпським. Молодь зустріла мандрівника з щирим інтересом. Предметом зацікавленої розмови стало відродження національної самобутності, пробудження духовних цінностей народу, розвінчання застарілого радянського стереотипного уявлення стосовно значення шевченківської творчості, осмислення складного шляху Шевченка, проблематика його творчості і сучасне прочитання.    У ході живого спілкування виникла дискусія з приводу того, ким був і залишається для нашого народу Т.Г. Шевченко, що і мав на меті координатор проекту Руслан Теліпський. 

   
По зустрічі молодий шевченкознавець відвідав Хмельницький обласний літературний музей, де ознайомився з експозицією, частина якої мовою документів розповідає про перебування Т.Г.Шевченка на Поділлі в складі археографічної експедиції. Наступним місцем зупинки мандрівника буде старовинний Меджибіж.
Маршрут руху пішої ходи "Тарасів дороговказ" від Луцька до Канева


Опубликовано : 08.09.2008 20:24   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів