Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 

У Хмельницькому школярі прибрали дендропарк "Поділля"

05.10.2011 15:06 Текст:  Т+   T-  

За ініціативи управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста спільно з міським управлінням освіти було проведено екологічний захід в рамках Всеукраїнської акції "Чиста Україна – чиста Земля".

Хмельницьким школярам дали можливість продемонструвати любов до природи не на словах, а на ділі. Для учнів 7-8 класів навчально-виховного комплексу №4, гімназії №2, загальноосвітніх шкіл №21 та №22 влаштували імпровізований суботник у розпал робочого тижня.
"Метою акції є збереження природоохоронного фонду міста та підвищення рівня екологічної свідомості молодих хмельничан", - сказала заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка.

Екологічно свідомі школярі, озброївшись необхідним приладдям, подалися углиб дендропарку, а поверталися з повними мішками непотребу, у якому переважав одноразовий посуд та пляшки від різного роду зігріваючих напоїв.
В рамках заходу також було проведено конкурс годівничок, які учні виготовили самостійно. Кожен із чотирьох навчальних закладів розмістив у дендропарку свою годівничку.

За гарну роботу школярі були нагороджені сувенірною продукцією.
Екологічний урок на свіжому повітрі пішов на користь і школярам, і природі, адже назбирати вдалося цілий причіп сміття.

Автор: УВІП

Опубликовано : 05.10.2011 15:06   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів