Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Для здорового способу життя зґявились нові можливості

08.09.2008 21:21 Текст:  Т+   T-  

Автор: УВІП

На виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки в місті Хмельницькому виконавчим комітетом Хмельницької міської ради проводиться робота із зміцнення матеріально-технічної бази для занять фізичною культурою і спортом. Одним з пріоритетних напрямків розвитку матеріальної бази є облаштування спортивних та тренажерних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку хмельничан.

Першим етапом виконання зазначеної програми стало облаштування 24 спортивних майданчиків на прибудинкових територіяїх мікрорайонів міста. За кошти міського бюджету проводиться реконструкція парку І.Франка і в тому числі спортивних споруд, які знаходяться на території парку. В 2007 році проведено реконструкцію міні-футбольного майданчика з штучним покриттям. 2008 року реконструйовано 2 волейбольних майданчика та встановлено 11 тренажерів для розвитку різних груп м'язів для дітей та дорослих, з міського бюджету на їх придбання виділено близько 51тис.грн. Новий комплекс тренажерів користується великим попитом як у дітей так і у дорослих. До кінця року в місті планується закінчити реконструкцію футбольного поля на вулиці Щорса,17 та завершити будівництво майданчика з штучним покриттям по вул. Інститутській.
Інформацію надав заступник голови комітету з фізичної культури і спорту Сергій Ремез.Опубликовано : 08.09.2008 21:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів