Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 

Лист-відповідь на публікацію

09.09.2008 22:18 Текст:  Т+   T-  

Автор: Хмельницькелектротранс

Шановна Людмила Василівна!
В номері № 33 від 22.08.2008 р. у Вашій газеті була надрукована стаття "Хто візьме "Хмельницькелектротранс" на баланс?" зміст якої не відповідає дійсності, а саме:
Зміст статті:
"Сам будинок-гуртожиток знаходиться під опікою ВАТ "Хмельницькелектротранс':..сім'я С. Кобильчак отримала тут квартиру більше десяти років ..."

Пояснення:

Наше підприємство ніколи не було ВАТ, а на сьогодні є Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" і квартира Кобильчак С.І. була надана в травні 1999 року, тобто 9 років тому.


Зм- ст.: "Тому ж дві кімнати на одинадцять чоловік, кухня площею 4,5 кв. м, перебудована з тамбору без водопроводу та каналізації, спільний з сусідами туалет та душова за ремонт яких на людей списали не мало не багато всього то,сорок тис. гривень... "


П.: Сім'ї Кобильчак С. була виділена 3 кімнатна квартира житловою площею 45,5 м . Після перебудови в 2005 році за рахунок підприємства для сім'ї Кобильчак В. (далі Габрух В.) була обладнана окрема кухня з водопроводом та каналізацією площею 8,3 кв. м, душова площею 1,9 кв. м та загальний туалет на три квартири.
Вартість робіт становить 10453 грн. незважаючи те, що В. Габрух не платить за житло і комунальні з червня 2000 року.
Після 2004 року коли був виписаний бувший чоловік - Кобильчак С. в даній квартирі зареєстровано 7 чоловік: Габрух В.Є., два сини і чотири дочки.


Зм- ст.: "За словами Валентини Євгенівни вже неодноразово звертались до начальника Хмельницькелектротранс", писали до міської ради, та результату практично ні якого, самі не хочуть нічого робити та мешканцям не дають... в видачі плану на добудову власник відмовляє... та більше того люди не мають права приватизувати своє житло..."

П.: Дійсно в березні м-ці 2008 р. мешканці гуртожитку Сидорова В.М., Габрух В.Є. звернулися до керівництва ХКП "Електротранс" з заявою про надання дозволу на добудову на що була дана відповідь: "підприємство не заперечує проти реконструкції гуртожитку, але за рахунок мешканців, через важке фінансове становище підприємства". Після цього від мешканців гуртожитку ніяких пропозицій не надходило. Та все таки в II кв. 2008 р. планувалося проведення ремонту місць загального користування в гуртожитку, але через реконструкцію в лівому крилі гуртожитку, ремонт перенесений на IV квартал п.р.
Відносно приватизації, то згідно п. 2 ст. 2 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" житло в гуртожитках не підлягає приватизації про що Ваш кореспондент мала б знати.
Слід також зауважити, що ще в 2005 році адміністрація підприємства зверталася до міського голови, про зміну статусу даного гуртожитку.
За дорученням міського голови управління житлово-комунального господарства розглянуло і запропонувало надати в управління архітектури та містобудування заключення проектної організації щодо можливості реконструкції у відповідності до норм БНіП.
Після цього ми звернулися в Хмельницький філіал НДІ Проектреконструкція звідки отримали відповідь, що згідно п. 1.43 СНІП 208.01-89 "Жилые здания" розташування житлових приміщень в цокольному поверсі житлових будинків не допускаються.
Зараз це питання знаходиться на розгляді у міській раді.


Зм. ст.: "Приміщення здається за досить таки пристойну плату, "деруть" не побоюсь цього слова, як за нормальну, з усіма умовами трикімнатну квартиру в новобудові та ще й з ліфтом ".


П.: Квартплата розраховується згідно тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету № 246 від 01.03.07 р. де встановлений тариф на послуги з утримання квартир в 2-х - 5-ти поверхових будинках в розмірі 0,57 грн. за 1 кв. м і для сім'ї Габрух В. складає 32,60 грн. в місяць.
Слід зауважити, що в травні місяці міською радою вже вдруге були списані всі борги Габрух В. в розмірі 13347,77 грн. Однак станом на 1.08.2008 р. заборгованість вже складає 389,7 грн. з урахуванням субсидії тобто за травень-липень проплати за комунальні послуги з боку Габрух В. знов не було!

І останнє, яке відношення назва статті має до її змісту?
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 37 закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", прошу Вас надрукувати спростування даної статті "Хто візьме "Електротранс" на баланс?", а автору статті принести вибачення за приниження нанесені колективу ХКП "Електротранс".

З повагою директор підприємства

О. Барановський

Опубликовано : 09.09.2008 22:18   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів