Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 

УКРАЇНСЬКІ ВЕРТОЛІТНІ ЗАГОНИ У НІЧНОМУ АФРИКАНСЬКОМУ НЕБІ

14.01.2009 17:27 Текст:  Т+   T-  

13 січня у 56-му окремому вертолітному загоні, який виконує миротворчі завдання у складі Місії ООН в Республіці Ліберія, відбулось дві льотні зміни. Вдень екіпажі транспортно-бойових Мі-8 і бойових Мі-24 виконували польотні завдання за планом центру керівництва авіаційними операціями Місії

а ближче до темної пори доби льотно-підйомний склад визначених екіпажів під керівництвом командира загону полковника Володимира Пастухова, вже готувався до тренувальних польотів вночі у простих метеорологічних умовах.
Заступник командира загону з льотної підготовки майор Костянтин Гаєвський повідомив, що незважаючи на напружений графік польотів вдень за планом Місії, визначені екіпажі трьох ланок були задіяні і у нічних польотах.


МІ -24 перед злетом- Сьогодні, під час нічних польотів льотчики відновлювали втрачені навики пілотування вночі у простих метеоумовах. Виконання завдання ускладнювалось обмеженнями у застосуванні радіотехнічних і світлових засобів. Такі складнощі польоту, як нічні умови та обмежена видимість, зосереджують увагу і стимулюють дії пілота щодо прийняття ним правильних рішень, - переконаний майор Костянтин Гаєвський.


Крім того він додав, що головнамета польотів – продовження допусків на пілотування авіаційної техніки вночі. Подібні дозволи мають тримісячний термін дії, тому до участі у них були задіяні ті льотчики, які потребують продовження дозволів на польоти в нічний час доби - самостійно.
- За нашим планом, - зазначив заступник командира, - ми поставили до строю 4 пілота на продовження допуску, і ще 4 льотчика які вже підготовлені вночі відновили навички пілотування на Мі-24 за окремими вправами по курсу бойової підготовки армійської авіації. Зокрема, вони виконали посадку на обмежений майданчик приземлення і політ по дублюючим приладам із заходом на посадку за допомогою радіозасобів.


Заступник командира з льтно п-ки майор Костянтин Га вський п д час посадки в каб ну командира ек пажуЛьотчики на Мі-8 виконали аналогічні завдання. Крім того один екіпаж транспортно-бойового Мі-8 продовжив перевірку вночі на виконання рятувальних робіт. Льотчики відпрацювали свої дій під час виконання пошуково-рятувальних робіт – зависаючи у повітрі вони піднімали вантаж, імітуючи у такий спосіб евакуацію постраждалої людини на борт гвинтокрила.
Таким чином, екіпажі двох гелікоптерів Мі-8 і Мі-24 виконали разом 18 польотів, загальний наліт за нічну зміну склав майже 6 годин.
Загалом, за підсумками двох льотних змін 13 січня, наліт екіпажів сягнув близько 25 годин, було виконано 39 польотів. Екіпажами вертольотів перевезено 28 осіб персоналу Місії ООН, доправлено до різних населених пунктів Ліберії 3,8 тон вантажу.

Забезпечення н чно льотно зм ни додатковими осв тлювальними приладами

Автор: Помічник командира загону майор Андрій Агєєв.
Робертсфілд (Ліберія).
Фото автора.

Опубликовано : 14.01.2009 17:27   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів