Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 
Страниц : 1
 

Як відобразити у звітності з ПДВ операції з поставки лікарських  засобів і виробів медичного призначення?

Операції з постачання лікарських засобів і виробів медичного призначення, згідно з  «антикризовим законом», з 1 квітня 2014 року оподатковуються ПДВ за ставкою 7%. Для  відображення зазначених операцій на даний час не внесено відповідні зміни до форм  податкової накладної та звітності з ПДВ.14.05.2014 | |
 
 

29 квітня 2013 року - останній день сплати авансового внеску з податку на нерухомість для юридичних осіб

Юридичні особи-платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 1 лютого цього ж року подають органу ДПС за місцезнаходженням об’єкта нерухомості декларацію. У такій декларації річна сума податку розбивається рівними частками поквартально. 08.04.2013 | |
 
 

«Спрощенці», яким анульовано свідоцтво платника ПДВ, зобовґязані змінити ставки єдиного податку

 Юридичні особи, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування, та при цьому є платниками ПДВ, сплачують єдиний податок за ставками 3 (для платників єдиного податку четвертої групи) та 5 відсотків (для платників єдиного податку шостої групи).28.03.2013 | |
 
 

РРО з електронною стрічкою - не додатковий обовґязок, а лише новий порядок звітування!

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України №1057 від 08.10.2012 року, податкова інспекція міста нагадує, що з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання, які використовують РРО, змінено порядок подання звітності. 28.02.2013 | |
 
 

Які податкові накладні обов'язково реєструватимуться?

Вводиться обов’язкова реєстрація податкових накладних платниками податку – продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних, який ведеться центральним органом державної податкової служби в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.28.12.2010 | |
 
 

Які правила зберігатиме ПК?

Залишається „правило першої події” для визначенні податкових зобов’язань (ст.187) та податкового кредиту (ст.198.2).28.12.2010 | |
 
 

Як визначатиметься база оподаткування операцій з постачання товарів та послуг?

В Кодексі термін „поставки” замінено на „постачання”.28.12.2010 | |
 
 

Добровільна та обовґязкова реєстрація платників ПДВ

Зберігається добровільна реєстрація платників податку (ст.182.1.) та підстави по яких реєстрація платником ПДВ є обов’язковою (ст.181.1.): - у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).  27.12.2010 | |
 
 

Які ставки ПДВ діятимуть за прийнятим Податковим Кодексом?

Розділ V Кодексу „Податок на додану вартість” набирає чинності з 1 січня 2011 року. 27.12.2010 | |
 
Страниц : 1
 

 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів