https://moyagazeta.com/

Цьогоріч на ремонт спортивних шкіл та майданчиків Хмельницького у міському бюджеті передбачено 1 мільйон 250 тисяч гривень

 Щовихідних на майданчику в парку імені Франка відбуваються змагання серед дітей та юнаків. Кошти на відновлення штучного поля, а це більш ніж 300 тисяч гривень, передбачили у міському бюджеті.

Тривалий гарантійний термін дають спеціалісти і новій підлозі, що облаштовують у дитячо-юнацькій спортивній школі №1. Закладу уже понад 50 років, однак впродовж цього періоду ігрову залу капітально не ремонтували. У школі займається сім сотень дітей. Підлога уже зносилася і давно потребувала оновлення.

Як повідомив начальник управління молоді та спорту Валерій Вешко минулого року в ігровій залі ДЮСШ №1 встановили нові вікна. Цьогоріч, окрім підлоги, у закладі капітально ремонтують роздягальні, санвузли та душові кімнати. У міській казні передбачені кошти й на встановлення освітлення на штучному полі спортивної школи. Це дозволить збільшити час тренувань в осінньо-зимовий період. Завершити ремонтні роботи у ДЮСШ планують до Дня міста, яке цього року припадає на 28 вересня.

Капітально відремонтували підлогу і в ДЮСШ №2.

З початком нового навчального року відчинили двері для маленьких хмельничан і підліткові клуби, які також зустріли дітвору обновами та нововведеннями. У найбільшому підлітковому клубі “Вікторія” діє тренажерна зала. Безкоштовно тут займалися діти пільгових категорій. Цьогоріч гурток “Атлет” буде безоплатним для усіх.

Маючи на меті залучити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, міська влада планує відкривати нові секції фізкультурно-спортивного напрямку в підліткових клубах.

Загалом цьогоріч на ремонт спортивних шкіл та майданчиків Хмельницького у міському бюджеті передбачено 1 мільйон 250 тисяч гривень.